Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »
Nový herec pro seriál The Mandalorian
K obsazení nového seriálu The mandalorian se přidal další zkušený herec. více »
Novinky nově
Redakce je opět v provozu a přinášíme nové informace, které vám mohly uniknout. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »

K obsazení seriálu The Mandalorian přibylo další jméno

Reklama
Napsáno dne 1.12.2018

Minule jsme informovali o obsazení Pedro Pascala a Giny Carano v připravovaném seriálu The Mandalorian. Dnes se k jeho jménu přidává další. Je jím Nick Nolte. Za nedlouho 78 letý herec za sebou má spoustu filmů i žánrů, z posledních let například Tropická bouře, Warrior, Gagster squad. Jeho role stejně jako ostatních již oznámených herců je stále tajemstvím a budeme si muset počkat na další informace.

 

Zajímavosti uplynulého týdne

Vyplynulo na povrch, že v epizodě 7 se měla objevit scéna mladého Luka Skywalkera bojujícího s Darth Vaderem. Scéna se měla odehrát ve vizi Rey na Takodaně a měla zpodobňovat jejich souboj z epizody 5. Do role Luka byl obsazen Robert Boulter. V roce 2015 unikl na reddit promo snímek Boultera v kombinéze známé z epizody 5. Pokud by se Lucasfilm a Disney držely tohoto obsazení, původní trojice hrdinů by tak byla kompletně nahrazena novými herci (společně s Ingvild Deilou jako Leia z Rogue One a Aldenem Ehrenreichem z filmu Solo). 

 

Autor: Wrait