Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

K obsazení seriálu The Mandalorian přibylo další jméno

Reklama
Napsáno dne 1.12.2018

Minule jsme informovali o obsazení Pedro Pascala a Giny Carano v připravovaném seriálu The Mandalorian. Dnes se k jeho jménu přidává další. Je jím Nick Nolte. Za nedlouho 78 letý herec za sebou má spoustu filmů i žánrů, z posledních let například Tropická bouře, Warrior, Gagster squad. Jeho role stejně jako ostatních již oznámených herců je stále tajemstvím a budeme si muset počkat na další informace.

 

Zajímavosti uplynulého týdne

Vyplynulo na povrch, že v epizodě 7 se měla objevit scéna mladého Luka Skywalkera bojujícího s Darth Vaderem. Scéna se měla odehrát ve vizi Rey na Takodaně a měla zpodobňovat jejich souboj z epizody 5. Do role Luka byl obsazen Robert Boulter. V roce 2015 unikl na reddit promo snímek Boultera v kombinéze známé z epizody 5. Pokud by se Lucasfilm a Disney držely tohoto obsazení, původní trojice hrdinů by tak byla kompletně nahrazena novými herci (společně s Ingvild Deilou jako Leia z Rogue One a Aldenem Ehrenreichem z filmu Solo). 

 

Autor: Wrait