Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

K obsazení seriálu The Mandalorian přibylo další jméno

Reklama
Napsáno dne 1.12.2018

Minule jsme informovali o obsazení Pedro Pascala a Giny Carano v připravovaném seriálu The Mandalorian. Dnes se k jeho jménu přidává další. Je jím Nick Nolte. Za nedlouho 78 letý herec za sebou má spoustu filmů i žánrů, z posledních let například Tropická bouře, Warrior, Gagster squad. Jeho role stejně jako ostatních již oznámených herců je stále tajemstvím a budeme si muset počkat na další informace.

 

Zajímavosti uplynulého týdne

Vyplynulo na povrch, že v epizodě 7 se měla objevit scéna mladého Luka Skywalkera bojujícího s Darth Vaderem. Scéna se měla odehrát ve vizi Rey na Takodaně a měla zpodobňovat jejich souboj z epizody 5. Do role Luka byl obsazen Robert Boulter. V roce 2015 unikl na reddit promo snímek Boultera v kombinéze známé z epizody 5. Pokud by se Lucasfilm a Disney držely tohoto obsazení, původní trojice hrdinů by tak byla kompletně nahrazena novými herci (společně s Ingvild Deilou jako Leia z Rogue One a Aldenem Ehrenreichem z filmu Solo). 

 

Autor: Wrait