Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Unikly informace o hře Fallen Order

Reklama
Napsáno dne 7.12.2018

Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. Uživatel se přiznal, že není fanouškem Star Wars a jeho příspěvek tak měl jisté faktické nedostatky. 

Každopádně jsme se dozvěděli několik informací. Již víme, že hra se bude odehrávat v období vzestupu Imperia a hlavním hrdinou by měl být padawan, který přežil rozkaz 66. Nyní jsme se dozvěděli, že období by mělo být přesněji 5 let po Epizodě 3: Pomsta sithů. Jméno protagonisty se také objevilo, budeme hrát za postavu jménem Kal (Cal).

Společně s tím se objevilo jméno Ceres, která by měla být padawanovým mistrem (přesné slovo bylo mentor, tudíž se můžeme jen dohadovat o jakého mentora, v případě padawana, jde).

Pravděpodobně nejdůležitější zprávou však bylo plánované datum vydání. Hry bychom se mohli dočkat na podzim příštího roku (2019).

Uživatel tvrdil že se zúčastnil marketingové schůze EA, ale jeho informace zatím zůstavají neověřené. Proto budeme čekat na další části skládačky, které by nám ukázali víc.

Oficiální představení hry bude nejpozději v dubnu příštího roku na Star Wars Celebration.