Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Unikly informace o hře Fallen Order

Reklama
Napsáno dne 7.12.2018

Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. Uživatel se přiznal, že není fanouškem Star Wars a jeho příspěvek tak měl jisté faktické nedostatky. 

Každopádně jsme se dozvěděli několik informací. Již víme, že hra se bude odehrávat v období vzestupu Imperia a hlavním hrdinou by měl být padawan, který přežil rozkaz 66. Nyní jsme se dozvěděli, že období by mělo být přesněji 5 let po Epizodě 3: Pomsta sithů. Jméno protagonisty se také objevilo, budeme hrát za postavu jménem Kal (Cal).

Společně s tím se objevilo jméno Ceres, která by měla být padawanovým mistrem (přesné slovo bylo mentor, tudíž se můžeme jen dohadovat o jakého mentora, v případě padawana, jde).

Pravděpodobně nejdůležitější zprávou však bylo plánované datum vydání. Hry bychom se mohli dočkat na podzim příštího roku (2019).

Uživatel tvrdil že se zúčastnil marketingové schůze EA, ale jeho informace zatím zůstavají neověřené. Proto budeme čekat na další části skládačky, které by nám ukázali víc.

Oficiální představení hry bude nejpozději v dubnu příštího roku na Star Wars Celebration.