Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Unikly informace o hře Fallen Order

Reklama
Napsáno dne 7.12.2018

Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. Uživatel se přiznal, že není fanouškem Star Wars a jeho příspěvek tak měl jisté faktické nedostatky. 

Každopádně jsme se dozvěděli několik informací. Již víme, že hra se bude odehrávat v období vzestupu Imperia a hlavním hrdinou by měl být padawan, který přežil rozkaz 66. Nyní jsme se dozvěděli, že období by mělo být přesněji 5 let po Epizodě 3: Pomsta sithů. Jméno protagonisty se také objevilo, budeme hrát za postavu jménem Kal (Cal).

Společně s tím se objevilo jméno Ceres, která by měla být padawanovým mistrem (přesné slovo bylo mentor, tudíž se můžeme jen dohadovat o jakého mentora, v případě padawana, jde).

Pravděpodobně nejdůležitější zprávou však bylo plánované datum vydání. Hry bychom se mohli dočkat na podzim příštího roku (2019).

Uživatel tvrdil že se zúčastnil marketingové schůze EA, ale jeho informace zatím zůstavají neověřené. Proto budeme čekat na další části skládačky, které by nám ukázali víc.

Oficiální představení hry bude nejpozději v dubnu příštího roku na Star Wars Celebration.