Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Hra 1313 je (možná) zpět

Reklama
Napsáno dne 20.12.2018

Na Youtube kanálu Star Wars Comics se objevilo video o údejném připravovaném projektu ve šlépějích ukončené hry 1313.

Původní hra byla ve vývoji od roku 2012 a následujícího roku byla ukončena v důsledku zrušení vývoje v LucasArts. Společnost existuje pouze pro správu licencí Star Wars tvorby. 

Autor videa prohlásil, že chce oživit koncept 1313 ve své nové připravované, čistě fanouškovské, hře. Nyní pomocí svého kanálu a hashtagu #1313isback hledá dobrovolníky z řad fanoušků, kteří by se k němu přidali a podíleli se na vývoji hry. Nepodal žádné konkrétní informace, kromě toho, že dosavadní vývoj financuje osobně a hru by chtěl vydat jako free to play.

Zůstávají nám však otázky, které zatím zůstávají nezodpovězené a autor se zdá být velmi tajnůstkářský. Zmínil, že se jedná o fanmade hru a neměl by se tedy stát terčem právníků EA, ale zatím k tomu nemáme podložené důkazy. Stejně tak nevíme v jakém stavu hra je a kdy můžeme očekávat víc než jen pár screenshotů.