Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

#1313isback - Nové informace

Reklama
Napsáno dne 3.1.2019

Youtube kanál Star wars comics nám přináší nové informace o hře 1313. 

Před dvěma týdny se objevilo video na tomto kanálu o oživení Star Wars hry a podle nového videa se hra začíná připravovat.

Vývojářský tým už nyní čítá něco přes patnáct lidí a je připraven pracovat na hře. Nyní jsme dostali první náhled na několik návrhů hlavního hrdiny a nepřátel, stejně jako jeden model zbraně, který prý bude hrát ve hře důležitou roli.

Tým se nyní připravuje na vydání dema nebo beta verze. Stále platí, že hra bude free to play, demo nebo beta by tak měla fungovat pro získání zpětné vazby od fanoušků Star Wars a hry samotné.

Star wars comics kontaktoval Lucasfilm v otázce jména hry. Jelikož odpověď byl negativní, hra ponese jméno 1313: Epizoda 1. Což přivádí otázku, zda bude příběh vydáván epizodicky, nebo jde jen o udržení podobnosti s nám známým motivem.

Video ke zlédnutí je zde.

Autor: Wrait