Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

#1313isback - Nové informace

Reklama
Napsáno dne 3.1.2019

Youtube kanál Star wars comics nám přináší nové informace o hře 1313. 

Před dvěma týdny se objevilo video na tomto kanálu o oživení Star Wars hry a podle nového videa se hra začíná připravovat.

Vývojářský tým už nyní čítá něco přes patnáct lidí a je připraven pracovat na hře. Nyní jsme dostali první náhled na několik návrhů hlavního hrdiny a nepřátel, stejně jako jeden model zbraně, který prý bude hrát ve hře důležitou roli.

Tým se nyní připravuje na vydání dema nebo beta verze. Stále platí, že hra bude free to play, demo nebo beta by tak měla fungovat pro získání zpětné vazby od fanoušků Star Wars a hry samotné.

Star wars comics kontaktoval Lucasfilm v otázce jména hry. Jelikož odpověď byl negativní, hra ponese jméno 1313: Epizoda 1. Což přivádí otázku, zda bude příběh vydáván epizodicky, nebo jde jen o udržení podobnosti s nám známým motivem.

Video ke zlédnutí je zde.

Autor: Wrait