Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

#1313isback - Nové informace

Reklama
Napsáno dne 3.1.2019

Youtube kanál Star wars comics nám přináší nové informace o hře 1313. 

Před dvěma týdny se objevilo video na tomto kanálu o oživení Star Wars hry a podle nového videa se hra začíná připravovat.

Vývojářský tým už nyní čítá něco přes patnáct lidí a je připraven pracovat na hře. Nyní jsme dostali první náhled na několik návrhů hlavního hrdiny a nepřátel, stejně jako jeden model zbraně, který prý bude hrát ve hře důležitou roli.

Tým se nyní připravuje na vydání dema nebo beta verze. Stále platí, že hra bude free to play, demo nebo beta by tak měla fungovat pro získání zpětné vazby od fanoušků Star Wars a hry samotné.

Star wars comics kontaktoval Lucasfilm v otázce jména hry. Jelikož odpověď byl negativní, hra ponese jméno 1313: Epizoda 1. Což přivádí otázku, zda bude příběh vydáván epizodicky, nebo jde jen o udržení podobnosti s nám známým motivem.

Video ke zlédnutí je zde.

Autor: Wrait