Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!

Reklama
Napsáno dne 8.5.2019

 

Vypadá to, že máme na následující léta o Star Wars obsah postaráno.

Star Wars: Vzestup Skywalkera, počin J.J.Abramse, závěrečný díl Skywalkerovy ságy nás čeká už letos v prosinci a budeme se moci těšit na staré známé tváře, které pravděpodobně završí novou hlavní dějovou linku. Ale tím studio Disney zdaleka nekončí.

Na Twitteru totiž zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2027. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005).

Můžeme se celkem těšit na tři Star Wars filmy. Všehny jsou zatím nepojmenované a první by měl být doručen 16. prosince 2022. Následovat ho bude druhý film 20. prosince 2024 a poslední oznámený se plánuje k 18. prosinci 2026. Zatím se ani neví, zda se bude jednat opět o celou trilogii, nebo o samostatné tři filmy, jisté je to, že Lucasfilm a Disney připravují 2 série filmů. Na jednu část dohlíží Rian Johnson, scénárista a režisér Star Wars: Poslední z Jediů. Ten podle všeho připraví a zrežíruje své tři Star Wars filmy.

Na druhé části nových Star Wars filmů pracují David Benioff a D.B.Weiss, jejichž jména můžete nalézt u seriálu Game of Thrones. Ti nepotvrdili, že se bude jednat o tři filmy, které na sebe navazují, ani zatím nezmínili, o která období se v jejich filmech bude jednat. Jejich práce na Star Wars odstartovává právě po dokončení finální sezóny Game of Thrones. 

Tím ale Star Wars novinky nekončí. Už 12. listopadu bude ve Spojených Státech zapnuta streamovací platforma Disney+, na které se bude vysílat mimojiné pokračování seriálu The Clone Wars, zcela nový seriál Mandalorian a druhá série Star Wars Resistance. Bližší informace k nadcházejícím seriálům můžete očekávat už brzy.