Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!

Reklama
Napsáno dne 8.5.2019

 

Vypadá to, že máme na následující léta o Star Wars obsah postaráno.

Star Wars: Vzestup Skywalkera, počin J.J.Abramse, závěrečný díl Skywalkerovy ságy nás čeká už letos v prosinci a budeme se moci těšit na staré známé tváře, které pravděpodobně završí novou hlavní dějovou linku. Ale tím studio Disney zdaleka nekončí.

Na Twitteru totiž zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2027. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005).

Můžeme se celkem těšit na tři Star Wars filmy. Všehny jsou zatím nepojmenované a první by měl být doručen 16. prosince 2022. Následovat ho bude druhý film 20. prosince 2024 a poslední oznámený se plánuje k 18. prosinci 2026. Zatím se ani neví, zda se bude jednat opět o celou trilogii, nebo o samostatné tři filmy, jisté je to, že Lucasfilm a Disney připravují 2 série filmů. Na jednu část dohlíží Rian Johnson, scénárista a režisér Star Wars: Poslední z Jediů. Ten podle všeho připraví a zrežíruje své tři Star Wars filmy.

Na druhé části nových Star Wars filmů pracují David Benioff a D.B.Weiss, jejichž jména můžete nalézt u seriálu Game of Thrones. Ti nepotvrdili, že se bude jednat o tři filmy, které na sebe navazují, ani zatím nezmínili, o která období se v jejich filmech bude jednat. Jejich práce na Star Wars odstartovává právě po dokončení finální sezóny Game of Thrones. 

Tím ale Star Wars novinky nekončí. Už 12. listopadu bude ve Spojených Státech zapnuta streamovací platforma Disney+, na které se bude vysílat mimojiné pokračování seriálu The Clone Wars, zcela nový seriál Mandalorian a druhá série Star Wars Resistance. Bližší informace k nadcházejícím seriálům můžete očekávat už brzy.