Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!

Reklama
Napsáno dne 8.5.2019

 

Vypadá to, že máme na následující léta o Star Wars obsah postaráno.

Star Wars: Vzestup Skywalkera, počin J.J.Abramse, závěrečný díl Skywalkerovy ságy nás čeká už letos v prosinci a budeme se moci těšit na staré známé tváře, které pravděpodobně završí novou hlavní dějovou linku. Ale tím studio Disney zdaleka nekončí.

Na Twitteru totiž zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2027. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005).

Můžeme se celkem těšit na tři Star Wars filmy. Všehny jsou zatím nepojmenované a první by měl být doručen 16. prosince 2022. Následovat ho bude druhý film 20. prosince 2024 a poslední oznámený se plánuje k 18. prosinci 2026. Zatím se ani neví, zda se bude jednat opět o celou trilogii, nebo o samostatné tři filmy, jisté je to, že Lucasfilm a Disney připravují 2 série filmů. Na jednu část dohlíží Rian Johnson, scénárista a režisér Star Wars: Poslední z Jediů. Ten podle všeho připraví a zrežíruje své tři Star Wars filmy.

Na druhé části nových Star Wars filmů pracují David Benioff a D.B.Weiss, jejichž jména můžete nalézt u seriálu Game of Thrones. Ti nepotvrdili, že se bude jednat o tři filmy, které na sebe navazují, ani zatím nezmínili, o která období se v jejich filmech bude jednat. Jejich práce na Star Wars odstartovává právě po dokončení finální sezóny Game of Thrones. 

Tím ale Star Wars novinky nekončí. Už 12. listopadu bude ve Spojených Státech zapnuta streamovací platforma Disney+, na které se bude vysílat mimojiné pokračování seriálu The Clone Wars, zcela nový seriál Mandalorian a druhá série Star Wars Resistance. Bližší informace k nadcházejícím seriálům můžete očekávat už brzy.