Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim

Reklama
Napsáno dne 15.8.2019

Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. A stejně tak se stalo i nyní. Dnes totiž server Cinelinx zveřejnil, že Ewan McGregor, představitel Obi-Wan Kenobiho se podepsal ke hranému seriálu právě o oblíbeném rytíři Jedi. 

Vzhledem ke zdroji, který v minulosti jako první odhalil, že v nadcházejícím filmu Star Wars bude Lando Calrissian a také poukázal pracovní názvy všech nových Star Wars filmů, lze jejich informace považovat za důvěryhodné. 

Samostatného spin-off filmu o Kenobim se tedy nedočkáme. Podle všeho byl scénář z filmu předěláván a přepracován na seriál pro novou streamovací službu Disney+. Stávající počet epizod by mělo být osm (dříve se proslýchalo o pouhých šesti). A kromě toho, že McGregor bude v hlavní roli, dále se uvádí, že by několik epizod měl i sám režírovat. 

Streamovací služba Disney+, bude spuštěna 12. listopadu 2019 a budou na ní uvedeny všechny nové i staré Star Wars seriály. Jedním z nejočekávanějších je zatím The Mandalorian.