Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim

Reklama
Napsáno dne 15.8.2019

Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. A stejně tak se stalo i nyní. Dnes totiž server Cinelinx zveřejnil, že Ewan McGregor, představitel Obi-Wan Kenobiho se podepsal ke hranému seriálu právě o oblíbeném rytíři Jedi. 

Vzhledem ke zdroji, který v minulosti jako první odhalil, že v nadcházejícím filmu Star Wars bude Lando Calrissian a také poukázal pracovní názvy všech nových Star Wars filmů, lze jejich informace považovat za důvěryhodné. 

Samostatného spin-off filmu o Kenobim se tedy nedočkáme. Podle všeho byl scénář z filmu předěláván a přepracován na seriál pro novou streamovací službu Disney+. Stávající počet epizod by mělo být osm (dříve se proslýchalo o pouhých šesti). A kromě toho, že McGregor bude v hlavní roli, dále se uvádí, že by několik epizod měl i sám režírovat. 

Streamovací služba Disney+, bude spuštěna 12. listopadu 2019 a budou na ní uvedeny všechny nové i staré Star Wars seriály. Jedním z nejočekávanějších je zatím The Mandalorian.