Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji

Reklama
Napsáno dne 20.5.2020

Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je Timothy Olyphant, který je znám hlavně ze seriálu Justified (Strážce pořádku).  Zatím není řečeno, čí charakter ztvární, ale úterní hlášení naznačuje, že si pravděpodobně oblékne zbroj známého námezdního lovce Boby Fetta.

  

Timothy pravděpodobně ztvární postavu Cobb Vantha, který se objevil v knižní sérii Aftermath. V této sérii je Vanth šerifem usedlosti Freetown na planetě Tatooine. Nabízí tam azyl pro kohokoliv, kdo je ochoten zůčastnit se bojů proti zločineckým syndikátům a Boba Fettovu zbroj získal od Jawů. Ti ji získali, když prohledávali oblast, kde Boba spadnul do jámy Sarlacca, jak bylo vidět ve filmu Návrat Jediho.

Boba Fett se i přesto v druhé sérii objeví. Nebo minimálně jeho tvář člověka, kterým není nikdo jiný, než starý známý Temuera Morrison, kterého můžete znát jako představitele Jango Fetta a tedy i jeho klonů. Jeho ztvárnění Boby Fetta by bylo příjemným překvapením. A nejspíše i velice vítaným. Nicméně na výsledek si budeme muset počkat, protože prozatím je stále Boba Fett mrtvý. Stejně tak bychom se měli v nové sérii dočkat i dalších známých postav, mezi potvrzenými je třeba Rosaria Dawson v roli Ahsoky Tano, nebo Katee Sackhoff v roli Bo-Katan Kryze.