Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji

Reklama
Napsáno dne 20.5.2020

Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je Timothy Olyphant, který je znám hlavně ze seriálu Justified (Strážce pořádku).  Zatím není řečeno, čí charakter ztvární, ale úterní hlášení naznačuje, že si pravděpodobně oblékne zbroj známého námezdního lovce Boby Fetta.

  

Timothy pravděpodobně ztvární postavu Cobb Vantha, který se objevil v knižní sérii Aftermath. V této sérii je Vanth šerifem usedlosti Freetown na planetě Tatooine. Nabízí tam azyl pro kohokoliv, kdo je ochoten zůčastnit se bojů proti zločineckým syndikátům a Boba Fettovu zbroj získal od Jawů. Ti ji získali, když prohledávali oblast, kde Boba spadnul do jámy Sarlacca, jak bylo vidět ve filmu Návrat Jediho.

Boba Fett se i přesto v druhé sérii objeví. Nebo minimálně jeho tvář člověka, kterým není nikdo jiný, než starý známý Temuera Morrison, kterého můžete znát jako představitele Jango Fetta a tedy i jeho klonů. Jeho ztvárnění Boby Fetta by bylo příjemným překvapením. A nejspíše i velice vítaným. Nicméně na výsledek si budeme muset počkat, protože prozatím je stále Boba Fett mrtvý. Stejně tak bychom se měli v nové sérii dočkat i dalších známých postav, mezi potvrzenými je třeba Rosaria Dawson v roli Ahsoky Tano, nebo Katee Sackhoff v roli Bo-Katan Kryze.