Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Dočkáme se dvou nových Star Wars her, jedna exkluzivně pro VR

Reklama
Napsáno dne 30.5.2020

Po vydařeném Jedi: Fallen Order a Vader Immortal nás čekají další Star Wars hry. Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. Další hra je označována jako Project Maverick.

Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge

Zatímco Vader: Immortal byl lineráním příběhem, ve kterém je možné se projít vnitřkem Vaderova hradu a odhalit tajemství tvrze, i Temného lorda ze Sithu, nový projekt slibuje větší otevřenost hráčova rozhodování. Hráč tedy snad bude mít více volnosti a dostane možnost projít si příběh v živějším světě, kde budou mít činny i své následky. Děj se bude odehrávat na planetě Batuu, konkrétně na základně Black Spire, kde se shlukují dobrodruzi, obchodníci a samozřejmě i pašeráci. Hra má být zasazena do doby mezi filmy The Last Jedi a The Rise of Skywalker. Současně bychom se měli dočkat i nějakých známých postav, jejichž identita je nám prozatím neznámá. Také není jisté, na jaké platformě bude přístupná, ale jelikož je vytvářena s týmem Oculus Studios, můžeme očekávat spojitost s headsetem jejich značky. Je jen otázkou, zda se bude jednat i o Rift, nebo jen Quest, jako tomu bylo u Vader: Immortal

Project Maverick

Jestli jste měli pocit, že jste se toho o výše zmíněné hře nedozvěděli dost, ani tady vám nebudeme moc nápomocní. O této hře se nepovedlo zatím zjistit téměř nic. Podle magazínu Kotaku by se mělo jednat o menší hru, na které pracuje EA Motive. Tato hra není určena pro VR a nemá to být mobilní hra, nýbrž unikátní zážitek ze Star Wars. To je fakt vše, co víme. Zatímco na pokračování Fallen Orderu maká opět Respawn, EA Motive je malá skupina vývojářů, kteří by měli dělat na menších Star Wars hrách. Předtím Motive pomáhali třeba při vývoji Battlefrontu. Bližších informací bychom se mohli dočkat v první polovině června, tak snad vyjde najevo, zda nám jen mažou med kolem pusy, nebo se bude jednat skutečně o něco naprosto epického a jedinečného.