Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021

Reklama
Napsáno dne 17.7.2020

Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude?

Ústředními postavami seriálu by již dle názvu měla být čtveřice elitních klonů nesoucí pojmenování Bad Batch (v překladu: špatná várka), kterou jste měli možnost vidět v poslední sérii Klonových válek. Děj by se měl odehrávat právě po období Klonových válek, kdy se zmínění kloni snaží najít nový smysl života a udržet nad vodou.

Výkonným producentem seriálu nebude nikdo jiný, než Dave Filoni (režisér a scénárista seriálů Mandalorian a Klonové války). Brad Rau se ujímá role hlavního režiséra a Jennifer Corbett funkce hlavní scénáristky. Oba se podíleli na tvorbě seriálu Star Wars: Odboj (angl. Star Wars: Resistance).