Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021

Reklama
Napsáno dne 17.7.2020

Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude?

Ústředními postavami seriálu by již dle názvu měla být čtveřice elitních klonů nesoucí pojmenování Bad Batch (v překladu: špatná várka), kterou jste měli možnost vidět v poslední sérii Klonových válek. Děj by se měl odehrávat právě po období Klonových válek, kdy se zmínění kloni snaží najít nový smysl života a udržet nad vodou.

Výkonným producentem seriálu nebude nikdo jiný, než Dave Filoni (režisér a scénárista seriálů Mandalorian a Klonové války). Brad Rau se ujímá role hlavního režiséra a Jennifer Corbett funkce hlavní scénáristky. Oba se podíleli na tvorbě seriálu Star Wars: Odboj (angl. Star Wars: Resistance).