Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu

Reklama
Napsáno dne 28.8.2020

Gamescom 2020, videoherní konference s novými trailery včera představila aktuální novinky. Kromě nových trailerů na Star Wars: Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, které můžete najít v sekci "Videa", si pro nás připravili ještě jedno překvapení. Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. 

Expanze nese podtitul Journey to Batuu a dočkáme se jí už 8.září. A co tedy nabídne? Slušnou nálož obsahu. Celá expanze má propojit hru s disneylandovým parkem Galaxy's Edge. Váš Simík bude moci opustit svůj domov a odcestovat na planetu Batuu, kde se může zůčastnit různých aktivit.

Půjde trávit čas v kantýně, plnit nové úkoly, sestrojit si vlastní světelný meč a vyzývat ostatní Simíky na duely a jiné výzvy. Kromě toho můžete navštívit droidí obchod a pořídit si vlastního. Plněním misí získáte body reputace, které vás dostanou blíž k setkání vůdců bojových sil na Batuu. Ke které straně se dostanete, bude na vás. Podpoříte Kylo Rena v jeho zájmu odhalit základnu Odboje, nebo se přidáte k Rey a Vi Moradi v boji proti Prvnímu Řádu? Poté, co se Simík vrátí domů, bude moct využít dekorace ze Star Wars ve vlastním bytě, hrát Sabacc, nebo hostovat tréninky se světelným mečem.

Tato expanze bude dostupná na Originu, Steamu, Xbox One a PlayStation 4 za $19.99