Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu

Reklama
Napsáno dne 28.8.2020

Gamescom 2020, videoherní konference s novými trailery včera představila aktuální novinky. Kromě nových trailerů na Star Wars: Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, které můžete najít v sekci "Videa", si pro nás připravili ještě jedno překvapení. Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. 

Expanze nese podtitul Journey to Batuu a dočkáme se jí už 8.září. A co tedy nabídne? Slušnou nálož obsahu. Celá expanze má propojit hru s disneylandovým parkem Galaxy's Edge. Váš Simík bude moci opustit svůj domov a odcestovat na planetu Batuu, kde se může zůčastnit různých aktivit.

Půjde trávit čas v kantýně, plnit nové úkoly, sestrojit si vlastní světelný meč a vyzývat ostatní Simíky na duely a jiné výzvy. Kromě toho můžete navštívit droidí obchod a pořídit si vlastního. Plněním misí získáte body reputace, které vás dostanou blíž k setkání vůdců bojových sil na Batuu. Ke které straně se dostanete, bude na vás. Podpoříte Kylo Rena v jeho zájmu odhalit základnu Odboje, nebo se přidáte k Rey a Vi Moradi v boji proti Prvnímu Řádu? Poté, co se Simík vrátí domů, bude moct využít dekorace ze Star Wars ve vlastním bytě, hrát Sabacc, nebo hostovat tréninky se světelným mečem.

Tato expanze bude dostupná na Originu, Steamu, Xbox One a PlayStation 4 za $19.99