Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Jocasta Nu
29. Srpen 2020 - 12:53

Hru The Sims dobře znám a tak mě tato novinka velmi potěšila. Je sice pravda, že čtvrtý díl této populární hry již nemá takovou oblibu jako díl třetí a to hlavně kvůli toho, že vývojáři většinu možností umožnili právě ve třetím díle a na čtyřku jim už asi došly nápady. Není tedy divu, že pro mě, jako zarytou fanynku Star Wars je tohle úžasná zpráva, která přinese aspoň něco opravdu zajímavého i do této hry.

+1
+1
-1