Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!

Reklama
Napsáno dne 2.9.2020

The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Od té doby se stalo ve světě mnoho věcí, například doba koronavirová. A zrovna tato zmíněná doba způsobila odklady různých filmů, seriálů, her, nebo kulturních akcí. Ne však natáčení druhé série Mandaloriana. Práce na této řadě byly dokončeny před karanténním režimem, takže finální zpracování proběhlo bez větších potíží a podle harmonogramu. 

Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři mandalorianským symbolem, nebo piktogramem malého The Child. Premiéra se chystá 30. října na streamovací platformě Disney+ . Ta u nás v Česku zatím není dostupná, ale ke spuštění pro východní Evropu má dojít v prvním pololetí roku 2021. S trochou štěstí naši zemi spojí se sousedním Polskem a tím bychom se k službám přímého konkurenta Netflixu mohli dostat už k začátku roku.

Dalších informací je jako šafránu, ale v následujících dnech bychom se mohli dočkat traileru, nebo aspoň TV spotů. Těšit se samozřejmě můžeme na známé postavy, které nám byly představeny v první sérii. Opět uvidíme Mandaloriana Din Djarina a "Baby Yodu", Caru Dune a Moffa Gideona. Vedle nich se během série objeví další známé postavy, jmenovitě potvrzenými je Ahsoka Tano a Bo-Katan Kryze.

Dále bylo oznámeno, že druhou sérií The Mandalorian neskončí a už se pilně píše scénář pro třetí. Produkční tým dokončil práce spojené s druhou sérií už na začátku března a 20. dubna začali pracovat na konceptech pro další řadu, zatímco Jon Favreau pokračoval v práci na scénáři. Jelikož se The Mandalorian připravuje z větší části ve studiu a pracuje se s digitálními efekty, není nutný velký počet účastníků. V takových podmínkách je rozšíření viru mezi jednotlivými členy méně pravděpodobný a práce na třetí řadě by se tedy měla obejít bez odkladů, stejně jako druhá.

A jak se těšíte na druhou řadu vy? Co byste v ní chtěli nejvíce vidět?