Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

The Mandalorian má první trailer

Reklama
Napsáno dne 15.9.2020

Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt. Nová série je naplánovaná na 30. října na stanici Disney+, streamovací službě, která zatím není v České republice dostupná. Dvě minuty záběrů, co nás čeká v osmi epizodách druhé série shrnují, čeho bychom se měli dočkat v nadcházející sérii. Kromě toho, že jsme získali několik zajímavých záběrů přelétající lodě Dyn Jarrena přes různá prostředí, je zachycen i podtext druhé řady. Bude se jednat i o dilema, zda ponechat malé zelené stvoření, které je nadané v Síle u sebe, nebo vyhledat dávné nepřátele Mandalorianů, kterými jsou Jediové. 

 

Jak snad víte, seriál se odehrává několik let po bitvě o Endor. Jediové jsou v galaxii nedostatkové zboží a Luke Skywalker s obnovením řádu moc nespěchá. Jak nakonec tohle dobrodružství dopadne, se určitě nedozvíme v druhé sérii. Je potvrzené, že jsou v plném proudu přípravy na třetí sérii a určitě se nevylučuje možnost, že nebude poslední. I přesto by měla druhá série nabídnout dost akce, zajímavý příběh a v traileru se kromě Imperiálního zůstatku mihly i X-Wingy, ikonické stíhačky používané povstalci, takže třeba získáme povědomí o dalších událostech, které se odehrávají v neprobádaném časovém období. 

"This is the way."