Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

The Mandalorian má první trailer

Reklama
Napsáno dne 15.9.2020

Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt. Nová série je naplánovaná na 30. října na stanici Disney+, streamovací službě, která zatím není v České republice dostupná. Dvě minuty záběrů, co nás čeká v osmi epizodách druhé série shrnují, čeho bychom se měli dočkat v nadcházející sérii. Kromě toho, že jsme získali několik zajímavých záběrů přelétající lodě Dyn Jarrena přes různá prostředí, je zachycen i podtext druhé řady. Bude se jednat i o dilema, zda ponechat malé zelené stvoření, které je nadané v Síle u sebe, nebo vyhledat dávné nepřátele Mandalorianů, kterými jsou Jediové. 

 

Jak snad víte, seriál se odehrává několik let po bitvě o Endor. Jediové jsou v galaxii nedostatkové zboží a Luke Skywalker s obnovením řádu moc nespěchá. Jak nakonec tohle dobrodružství dopadne, se určitě nedozvíme v druhé sérii. Je potvrzené, že jsou v plném proudu přípravy na třetí sérii a určitě se nevylučuje možnost, že nebude poslední. I přesto by měla druhá série nabídnout dost akce, zajímavý příběh a v traileru se kromě Imperiálního zůstatku mihly i X-Wingy, ikonické stíhačky používané povstalci, takže třeba získáme povědomí o dalších událostech, které se odehrávají v neprobádaném časovém období. 

"This is the way."