Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Rozzuření ptáci ve Star Wars balení

Reklama
Napsáno dne 8.11.2012

Finskou společnost Rovio nejspíše všichni znají pro vytvoření kultu jménem Angry Birds, což jé série her pro nejrůznější platformy, ve kterých figurují zlá zelená prasata, která hráč ničí za pomocí opeřených ptáků nejrůznějších barev, velikostí a schopností, které střílí z praku. Dne 27. září vyšlo zvláštní (a velmi úspěšné) pokračování Bad Piggies. Nyní, 8. listopadu tu však máme další hru, která potěší nejen příznivce opeřených zabijáků, ale i spoustu fanoušků Star Wars. A tím je Angry Birds: Star Wars.

Hned na úvod je třeba podotknout, že nové Angry Birds si vzalo to nejlepší ze svých předchůdců. Máme tu mise na povrchu planet i ve vesmíru, do toho se mísí vtipné filmečky a to vše je zaobalené do našeho oblíbeného vesmíru Star Wars. Hned v prvních úrovních dostaneme dva druhy "jedijských" ptáků (Luke a Ben), z nichž jeden může ničit objekty světelným mečem a druhý zase využívá Sílu. Později se objeví další druhy ptáků, jedni používají blaster (Han), druzí mají svou schopnost převážně ve velikosti a síle (Chewbacca) a není pro ně problém zničit cokoliv. Objeví se i "ptačí droidi" R2-D2 a C-3PO.

Gameplay trailer: Klikni zde
Cinematic trailer: Klikni zde

Hra je již k dispozici pro spoustu platforem. Seženete ji pro iPhone (24 Kč), iPad (70 Kč) i Android (zdarma, HD verze 72 Kč). K dispozici je i pro Windows 8 a Windows Phone 8, nicméně bohužel zatím není dostupná v české lokalizaci Windows Store a WP8 Marketplace.