Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Oficiálně potvrzeno: Star Wars VII mají scénaristu

Reklama
Napsáno dne 15.11.2012

Oficiálně potvrzeno: Star Wars 7 mají scénáristy. Po té, co nám oznámili, že LucasArts teď spadá pod křídla Walta Disneyho, jsme byli v šoku, ovšem nic nám nevyrazilo dech víc, než zjištění, že se bude točit nová trilogie a epizoda VII se v kině představí už v roce 2015.

Hned to vyvolalo spoustu otázek, jako "Kdo to bude hrát? Staří známí nebo jiní? Kdo to bude režírovat? A o čem to vlastně bude?"

Teď už máme několik odpovědí:

- Fisher, Ford a Hamill jsou otevření k návratu do svých rolí (podrobnosti zatím neznáme)
- O scénář se postará Michael Arndt - pokud vám to nic neříká, vězte, že tento chlapík je velice zručný, napsal oscarový scénář k "Malá Miss Sunschine" a poté také megahit "Toy Story 3" a další a další úspěšné zářezy. Údajně napsal 40-50 stránkový náhled děje celé nové trilogie. To nás přivádí k dalšímu bodu.
- Tyto stránky dostali do rukou Stevena Spielberga, J. J. Abramse a Brada Birda. Sice nevíme, co si o tom myslet, tedy jestli tito pánové mají o režii zájem, nebo ne, ale každopádně nic nevyvracíme.