Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Pauza ve vysílání TCW

Reklama
Napsáno dne 12.12.2012

Epizodou Sunny Day in the Void bylo dosaženo přesně poloviny páté sezóny seriálu Star Wars: The Clone Wars. Jak už to tak ovšem bývá, přes vánoce tvůrci (respektive americká televizní stanice Cartoon Network) rozhodli, že si dají pauzu. Epizoda 12, jenž se honosí názvem Missing in Action a která by měla přímo navazovat na epizodu předcházející, tedy A Sunny Day in the Void, by se fanoušci měli dočkat 5. ledna roku 2013.

V této epizodě by se měla vyskytnou nová, dlouho očekávaná postava Gregora, tedy klona, který zmizel při bitvě o Sarrish, a který mimo jiné ztratil paměť.

Zdroj: TCW Wiki, IMDb