Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Fanda

Napsal: Darth Mirek
Dne: 19.1.2013 21:04
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Už pár týdnů se tu dívám na záložku Fanda a říkám si: ,,Co by to asi mohlo být?" Tak jsem se chtěl zeptat, jestli by mi to mohl objasnit, páč já vůbec nevím oč kráčí. Prosím. Předem díky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele HorLukRos
26-27
HorLukRos [Bývalý admin]
20. Leden 2013 - 13:42
K tomu by ti řekl víc správce Milda, který si to zamluvil. V podstatě by mělo jít o fanouškovské projekty, jednak by pod to mělo být zahrnuto vše od Fénix ProDabing, a jednak třeba nějaké amatérské filmy a jiné výtvory z universa Star Wars.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
20-21
20. Leden 2013 - 14:37
OK, díky

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
39-40
Milda [Správce]
21. Leden 2013 - 17:43
Jak HorLukros pravil, budou tam veškeré neoficiální, ale povedené, zajímavé projekty. Jako hlavní propagace českých fan projektů tam bude samozřejmě patřit Fénix prodabing, kteří s námi spolupracovali již na CW webu, ale i projekty, které na našich stránkách ještě uvedeny nebyly, jako například některé SW fan filmíky, které alespoň podle mne je škoda nechat pod pokličkou ... :) v nejlbližší době už bych to chtěl rozjet, takže sami uvidíte... ;)

+1
0
-1