Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Fanda

Napsal: Darth Mirek
Dne: 19.1.2013 21:04
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Už pár týdnů se tu dívám na záložku Fanda a říkám si: ,,Co by to asi mohlo být?" Tak jsem se chtěl zeptat, jestli by mi to mohl objasnit, páč já vůbec nevím oč kráčí. Prosím. Předem díky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
20. Leden 2013 - 13:42
K tomu by ti řekl víc správce Milda, který si to zamluvil. V podstatě by mělo jít o fanouškovské projekty, jednak by pod to mělo být zahrnuto vše od Fénix ProDabing, a jednak třeba nějaké amatérské filmy a jiné výtvory z universa Star Wars.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
20. Leden 2013 - 14:37
OK, díky

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
21. Leden 2013 - 17:43
Jak HorLukros pravil, budou tam veškeré neoficiální, ale povedené, zajímavé projekty. Jako hlavní propagace českých fan projektů tam bude samozřejmě patřit Fénix prodabing, kteří s námi spolupracovali již na CW webu, ale i projekty, které na našich stránkách ještě uvedeny nebyly, jako například některé SW fan filmíky, které alespoň podle mne je škoda nechat pod pokličkou ... :) v nejlbližší době už bych to chtěl rozjet, takže sami uvidíte... ;)

+1
0
-1