Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Koprcon 2013

Napsal: Lucas-kenobi
Dne: 24.11.2013 22:47
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kdo z tohoto webu letos pojede na Koprcon 2013? Pro ty, kdo neví, co je Koprcon, tak to je Con, který se každoročně koná v Kopřivnici s hlavní tématikou Star Wars, odehrává se od 29.11 do 1.12 po celý víkend:)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Obi-Ben
20-21
29. Listopad 2013 - 19:28
Já tam jedu v sobotu 30.11

Amatéři staví archu. Profesionálové staví Titanic.

+1
0
-1