Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Koprcon 2013

Napsal: Lucas-kenobi
Dne: 24.11.2013 22:47
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kdo z tohoto webu letos pojede na Koprcon 2013? Pro ty, kdo neví, co je Koprcon, tak to je Con, který se každoročně koná v Kopřivnici s hlavní tématikou Star Wars, odehrává se od 29.11 do 1.12 po celý víkend:)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Obi-Ben
24-25
29. Listopad 2013 - 19:28
Já tam jedu v sobotu 30.11

Amatéři staví archu. Profesionálové staví Titanic.

+1
0
-1