Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

LotR Fórum

Napsal: Karpagon
Dne: 7.12.2013 12:06
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda existuje také fórum na téma Pána Prstenů a Hobita v tomhle stylu. Nemohu žádné najít a tak jsem se musel zeptat zde... díky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Fík
26-27
8. Prosinec 2013 - 10:56
Asi ne. Rozhodně ne žádné moc aktivní. Skus www.ANGRENOST.cz ,ale to je spíš encyklopedie.Fórum bylo jednu dobu hodně aktivní,ale teď už zas dlouho nic. Jinak možná něco jo, ale spíš jako fórum k filmu né k celé Tolkienově sáze. Nic víc ti neporadím.

Volaný účastník hovor nepříjmá zkuste to prosím za chvíli.The.......

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Karpagon
8. Prosinec 2013 - 11:57
Díky, svou otázku už jsem si vyřešil sám, takže v poho :D Ale je to škoda že není pořádné fórum.

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Fík
26-27
10. Prosinec 2013 - 18:01
Ono je celkově blbý,že není náká česká sjednocovací stránka okolo pána prstenů. Oproti třeba Hře o Trůny :D. Tam je komunita velká,ale asi hlavně kvůli seriálu.

Volaný účastník hovor nepříjmá zkuste to prosím za chvíli.The.......

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
11. Prosinec 2013 - 21:45
Hlavně kvůli některým scénám :D Jinak všem díky, toto je probmém, ale svou otázku jsem již vyřešil.

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
18. Prosinec 2013 - 18:04
a jak prosím tě?
já už to taky hledám pěkně dlouho

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
22. Prosinec 2013 - 21:38
Prostě jsem na to přišel sám :)

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
11. Leden 2014 - 9:39
kde?

Fight for the win!!!

+1
0
-1