Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Seriály

Napsal: wobufet
Dne: 20.1.2014 15:23
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Já vím, že už tu taková diskuze je, ale chci se zeptat adminů, jestli sem vrátí TCW seriály. Rád bych některé shlédl. Děkuji za odpověď.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
20-21
Pětka [Redaktor]
20. Leden 2014 - 15:43
Byť admin vážně nejsem, vím, že je nyní problém najít na webu již nahrané epizody, které by admini mohli využít. Takže si budeme muset buď počkat, než se jim podaří nějaké objevit, nebo si je holt stáhnout....

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+4
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
26-27
20. Leden 2014 - 16:16
Presnejšie je problém nájsť "miesto", kam by sa tieto epizódy umiestnili. V súčasnosti už to v podstate nemá zmysel. V dnešnej "pirátskej" dobe si všetky vydavateľstvá (a ďalšie organizácie) dávajú dobrý pozor a sondujú net do takmer takej miery ako NSA či čínske bezpečnostné zložky... Napriek tomu nerobí priemerne vzdelanému človeku problém si zopár epizód TCW nájsť a stiahnuť. Stačí len google a... Vlastne nie, to je všetko.

+1
+5
-1