Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars VII

Napsal: fanda007
Dne: 9.3.2014 21:03
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Chtěl bych se zeptat jestli se už ví datum vydání traileru a oficiální "pojmenování" sedmé epizody?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Oliver98
25-26
9. Březen 2014 - 21:46
Nie, nevie. Trailer, respektíve najprv Teaser by som očakával niekedy okolo leta, keďže vtedy by už malo byť natáčanie v plnom prúde. Ešte sa nevie ani zoznam hercov a herečiek, čiže na tieto veci je naozaj skoro. Nechcem byť zlý ale stačí raz za čas prezrieť web, prípadne pozerať každú sobotu do Prehľadov. Asi nie som jediný, koho tieto neustále pribúdajúce, nezmyselné topici štvú. Veď vždy je tam jeden, dva komenty.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Halt01
9. Březen 2014 - 22:37
Přehledy jsou každý pátek, ale jinak souhlasím.
To je pořád: "Kdy bude epizoda online?", "Kdy budou Rebels?", "Jaký je smysl života?". Přitom stačí trochu hledat (abyste nakonec zjistili, že to nikdo neví).

+1
+7
-1