Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Stará trilogie-1080p + starý dabing?

Napsal: Exarkun
Dne: 1.3.2015 19:56
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Ahoj
Nevěděl by někdo, kde by se daly sehnat epizody IV-VI remastrované do HD z Blu-ray edice, ale se straým dabingem z VHS? byl bych vám velmi vděčný za odpověď.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Needle
28-29
2. Březen 2015 - 23:33
Oficiální cestou určitě nijak. Buď v originále, nebo s novým dabingem. Tipnul bych si, že si někdo dal práci s tím, že starý dabing šoupnul do nové verze, ale otázka je, jak to pak vypadá. Přeci jenom, technická kvalita je někde jinde. Kde to najít Ti ale neporadím. Nějaký torrent nejspíš? Víc asi nepovím.

+1
0
-1