Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Stará trilogie-1080p + starý dabing?

Napsal: Exarkun
Dne: 1.3.2015 19:56
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Ahoj
Nevěděl by někdo, kde by se daly sehnat epizody IV-VI remastrované do HD z Blu-ray edice, ale se straým dabingem z VHS? byl bych vám velmi vděčný za odpověď.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Needle
32-33
2. Březen 2015 - 23:33
Oficiální cestou určitě nijak. Buď v originále, nebo s novým dabingem. Tipnul bych si, že si někdo dal práci s tím, že starý dabing šoupnul do nové verze, ale otázka je, jak to pak vypadá. Přeci jenom, technická kvalita je někde jinde. Kde to najít Ti ale neporadím. Nějaký torrent nejspíš? Víc asi nepovím.

+1
0
-1