Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Star Wars: The Force Awakens Trailer

Napsal: Karpagon
Dne: 20.10.2015 6:59
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Dnes v noci vyšel první oficiální trailer na sedmou epizodu: odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
20. Říjen 2015 - 9:21
Ňáh, byl si rychlejší :D Četl jsem sice, že má trailer vyjít někdy během zápasu NFL, což vycházelo někdy na ráno... ale pokud nemusím do školy, můj budíček se na šestou (ani kvůli traileru) posouvat nebude :D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
20. Říjen 2015 - 16:19
Vyšel v půl pátý no :D

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1