Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

star wars canon

Napsal: gorilag
Dne: 31.7.2015 0:35
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Čaute :) mám taku otázku star wars clone wars legacy časti sa počítaju do kanonu alebo nie ? strašne by som chcel vidieť dalšie príbehy Bad Batch
Přidat komentář
Obrázek uživatele Sev
20-21
Sev
31. Červenec 2015 - 18:57
Celý děj Legacy je součástí kánonu (T-kánonu), a to včetně všech osmi dílů s Utapau a Echem, komiksů Darth Maul—Son of Dathomir a knížky Dark Disciple o Asajj Ventress a Quinlanu Vosovi.

+1
0
-1