Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

star wars canon

Napsal: gorilag
Dne: 31.7.2015 0:35
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Čaute :) mám taku otázku star wars clone wars legacy časti sa počítaju do kanonu alebo nie ? strašne by som chcel vidieť dalšie príbehy Bad Batch
Přidat komentář
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
31. Červenec 2015 - 18:57
Celý děj Legacy je součástí kánonu (T-kánonu), a to včetně všech osmi dílů s Utapau a Echem, komiksů Darth Maul—Son of Dathomir a knížky Dark Disciple o Asajj Ventress a Quinlanu Vosovi.

+1
0
-1