Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

LEGO Star Wars 2014 Summer Sets

Napsal: Wedge Antilles
Dne: 16.2.2014 12:23
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

A je to tady... Přestože je teprve polovina února, již byl zveřejněn seznam a pár fotek nových Lego setů pro léto 2014. Vypadá to opět hodně zajímavě a objeví se i v Legu předtím neviděné postavy a rasy.

Zde je seznam setů s čísly a pravděpodobnými cenami:

Název Číslo Počet dílků Cena

Phantom 75048 -------- $24.99 (cca 500Kč)
Snowspeeder 75049 278 dílků $39.99 (cca 800Kč)
B-Wing 75050 448 dílků $59.99 (cca 1200Kč)
Jedi Scout Fighter 75051 490 dílků $69.99 (cca 1400Kč)
Mos Eisley Cantina 75052 615 dílků $79.99 (cca 1600Kč)
The Ghost 75053 -------- $99.99 (cca 2000Kč)
AT-AT 75054 1,138 dílků $120 (cca 2400Kč)
Imperial Star Destroyer 75055 -------- $149.99 (cca 3000Kč)

Popis a obrázky k setům (některé fotky bohužel nejsou příliž kvalitní)

Phantom (75048)
Bojuj se zlými silami Impéria ve Phantomovi s otevírajícím kokpitem, dvěma pružinovými střelami, zadním nákladním prostorem a dalším.
Připoj se k Povstaleckému odporu proti Impériu ve útočné lodi Phantom z animovaného seriálu Star Wars: Rebels. Umísti mladého povstaleckého hrdinu Ezru Bridgera do kokpitu a schovej jeho helmu a blaster do nákladového prostoru.
odkaz » odkaz » odkaz »

Snowspeeder (75049)
Dostaňte se do boje s Lukem Skywalkerem ve Snowspeederu s dvojitým kokpitem, blastery, harpunou, dvěma pružinovými střelami a dalším. Bojuj s imperiálními silami v super elegantním Snowspeederu! Vel Eskadře Rogue s Luke Skywalker ve zjednodušené verzi Snowspeederu! Umístěte jeho a střelce Daka Raltera do kokpitu a zaútoč na snowtroopery pružinovými střelami ukrytými pod každým křídlem.
odkaz »

B-Wing (75050)
Zabraň útoku Impéria s B-Wingem! Rotující kokpit, 4 velké motory, 2 pružinové střely a skládací křídla. Přehraj si epické scény ze Star Wars: Epizoda VI Návrat Jediho a další vzrušující vesmírné bitvy s touto legendární stíhačkou! Otočte kokpit, takže pilot je vždy vodorovně, zatímco zbytek stíhačky rotuje kolem něj!
odkaz »

Jedi Scout Fighter (75051)
Chraňte Holocrony s Jekem-14 Jedi Scout fighterem s dvojitým kokpitem, únikovým modulem, pružinovými střelami a rotačním dělem. Zvedněte zadní poklop skrýše s kontejnery Holocronů a světelných mečů.
V tomto setu se objeví jako kopilot tříoký Gran. Na obrázku krabice ovšem není napsán název Jedi Scout Fighter, ale Yoda Chronicles... No, nechejme se překvapit.
odkaz »

Mos Eisley Cantina (75052)
Vstupte do kantýny v Mos Eisley, obsahující droidí skener, bar, otevíratelnou střechu, Landspeeder, dewbacka a 8 minifigurek! Vítejte v hlučné a nebezpečné kantýně Mos Eisley na pouštní planetě Tatooine! Zaparkujte landspídr a vstupte, nechte obřího dewbacka pit z koryta venku a ujistěte se, že Luke, Han a Obi-Wan mají své zbraně!
Na těchto fotkách se objevují figurky poněkud neznámých ras.
odkaz » odkaz »

The Ghost (75053)
Pilot The Ghost s dvěma kokpity, dělovou věží s možností otáčení o 360 stupňů, pružinovými střelami, únikovými moduly, Holocronem a dalším. Připravte se k boji proti Impériu s povstaleckými hrdiny Kananem Jarrusem, Herou Syndullou a Zebem Orretiosem ze seriálu Star Wars: Rebels!
odkaz » odkaz » odkaz » odkaz » odkaz » odkaz »

AT-AT (75054)
Sehrajte si znovu bitvu o Hoth s tímto kráčejícím kolosem. Pohyblivé nohy a kabina, pružinové střely a padací dveře. Vyhněte se dusotu mohutných noh AT-AT. Podívejte se do kokpitu na řidiče a snowtroopera a pohybujte jím, pro zamíření střel.
Přestože by sada měla obsahovat snowtroopery, na obrázku jsou nějací jiní vojáci. Takové chybky již ale byly i u fotek setů v minulosti, takže se dají očekávat klasičtí snowtroopeři :)
odkaz » odkaz »

Imperial Star Destroyer (75055)
K této sadě nebyl uveřejněn žádný popis.
odkaz » odkaz »Tak co na to říkáte? Já si rozhodně začínám šetřit na Phantoma a možná i Ghost :) Ty figurky tam vypadají hodně dobře :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
26-27
16. Únor 2014 - 13:24
jak bylo řečeno u zimních setů-moje peněženka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
22-23
19. Únor 2014 - 10:00
Jinak, komu se nelíbí tyto sety, tak zde je odkaz na stránku, kde prodávají i sety mnoho let staré, nebo vůbec u nás neprodávané.
Já sem si zde objednal AT-OT +Dropship set - 13 499,-
Jediný problém je, že ceny jsou zkrátka vysoké.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
0
-1