Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Lego v 16?

Napsal: vivatis
Dne: 12.7.2014 13:37
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Ahoj, je mi 16 a začátkem července mně hrozně chytli Star Wars, koukám na filmy, čtu si novinky, hraju hry atd a krom toho jsem si koupil i lego Star Wars, ale přijde mi to trošku divné v 16 stavět lego, bavilo mně to ho stavit, už ho mám i vystavené, ale nevim, prostě mi to přijde divné a teď nevím jestli si mám koupit další. :/
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
26-27
12. Červenec 2014 - 14:44
pokud tě to baví tak stavěj dál mně je 21 a lego neumím odpárat ze svího života

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
21-22
12. Červenec 2014 - 15:39
To je dotaz jak do Bravička :D . Nicméně se nemáš za co stydět, děláš z toho zbytečně velkou vědu. Dokud tě to baví, není co řešit.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
12. Červenec 2014 - 15:49
Mě bude za dva týdny 15 a Lego SW mám pořád a když můžu kupuji si další....

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
+3
-1
Obrázek uživatele darth tom
21-22
26. Únor 2015 - 20:11
No já taky si říkám, jestli už na Lego nejsem velký. Ale pokud tě to baví, tak si nenech od nikoho do toho kecat. Já mám mnoho lega a setů. Akorát už bohužel není čas na to. Ale jinak bych se svého Lega nezbavil, protože ho mám rád

+1
0
-1