Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Lego v 16?

Napsal: vivatis
Dne: 12.7.2014 13:37
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Ahoj, je mi 16 a začátkem července mně hrozně chytli Star Wars, koukám na filmy, čtu si novinky, hraju hry atd a krom toho jsem si koupil i lego Star Wars, ale přijde mi to trošku divné v 16 stavět lego, bavilo mně to ho stavit, už ho mám i vystavené, ale nevim, prostě mi to přijde divné a teď nevím jestli si mám koupit další. :/
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
26-27
12. Červenec 2014 - 14:44
pokud tě to baví tak stavěj dál mně je 21 a lego neumím odpárat ze svího života

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
21-22
12. Červenec 2014 - 15:39
To je dotaz jak do Bravička :D . Nicméně se nemáš za co stydět, děláš z toho zbytečně velkou vědu. Dokud tě to baví, není co řešit.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
12. Červenec 2014 - 15:49
Mě bude za dva týdny 15 a Lego SW mám pořád a když můžu kupuji si další....

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
+3
-1
Obrázek uživatele darth tom
21-22
26. Únor 2015 - 20:11
No já taky si říkám, jestli už na Lego nejsem velký. Ale pokud tě to baví, tak si nenech od nikoho do toho kecat. Já mám mnoho lega a setů. Akorát už bohužel není čas na to. Ale jinak bych se svého Lega nezbavil, protože ho mám rád

+1
0
-1