Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Povídky

Napsal: Wrait
Dne: 29.1.2013 15:45
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Při konečné úpravě nové povídky se mi povedlo odeslat ji ještě nedodělanou. Tím pádem jsem později odeslal dokončenou povídku a ve frontě čekají (čekaly) dvě téměř identické povídky.


Proto mě napadlo, jestli by se nedaly povídky, které čekají na schválení, smazat? Osobně bych řekl, že je to lepší pro adminy, že by se takovými věcmi nemuseli zabývat.
Přidat komentář
Nikdo k tomuto obsahu nenapsal komentář.
Buďte první!