Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Kdo je online, offline ?

Napsal: Aayla Secura
Dne: 11.7.2013 8:34
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Napadlo mě, že by se mělo vědět kdo je online a to okénko s těmi kdo jsou online bych dal nad Vaderovu hlavu :D Protože když jseš tu sám, jen Shaak Ti a Vader XD Tak by sis mohl uvědomit, že například renci147 je online tak mu napíše ať jde do kantýny. V kantýně už to je a u většiny webů to je takhle po straně... jen návrh....:)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr jouda
18-19
11. Červenec 2013 - 12:54
HorLukRosovi jsem už to psal, říkal že to někdy udělá :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
25-26
HorLukRos [Bývalý admin]
11. Červenec 2013 - 13:26
To jsem neříkal, popravdě jsem v posledních dnech natolik zaneprázdněn, že už ani neodpovídám na většinu soukromých zpráv, pokud to není něco opravdu důležitého.

Každopádně nad Vaderovu hlavu se nic dávat nemůže, to už je mimo rozhraní webu. Možná někde na titulní stránku, nebo tak, ale stejně jsou tyhle věci natolik nepřesné, že je to téměř nepoužitelné pro něco víc, než jen hrubý odhad kdo tu zhruba je s přesností možná tak přinejlepším na půl hodiny. A nevím, jak by si to poradilo se subdoménami, třeba takový TOPlist, který je dole (skrytý), dokáže kontrolovat jen dvě nejnavštěvovanější subdomény a tudíž je téměř nepoužitelný, protože těch lidí tu může být klidně i víc, než dvojnásobek / trojnásobek, ale naopak to má větší toleranci na neaktivitu uživatele, takže když se to vezme kolem a kolem, vlastně je to úplné hádání. Na jednodoménových webech to má alespoň charakter dlouhodobého počítadla, v tomhle ohledu to v rámci možností má nějakou informativní hodnotu. Ale aby to bylo opravdu přesné v reálném čase, muselo by to být řízeno nějakou AJAXovou aplikací a to by byla vzhledem k návštěvnosti webu příšerná zátěž na server, kdyby každý uživatel každých pár sekund posílal signál, že je online. Stačí se podívat na chat, který s momentální implementací dokáže shodit server na několik minut, když je tam moc lidí.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1