Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Kdo je online, offline ?

Napsal: Aayla Secura
Dne: 11.7.2013 8:34
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Napadlo mě, že by se mělo vědět kdo je online a to okénko s těmi kdo jsou online bych dal nad Vaderovu hlavu :D Protože když jseš tu sám, jen Shaak Ti a Vader XD Tak by sis mohl uvědomit, že například renci147 je online tak mu napíše ať jde do kantýny. V kantýně už to je a u většiny webů to je takhle po straně... jen návrh....:)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr jouda
19-20
11. Červenec 2013 - 12:54
HorLukRosovi jsem už to psal, říkal že to někdy udělá :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
26-27
HorLukRos [Bývalý admin]
11. Červenec 2013 - 13:26
To jsem neříkal, popravdě jsem v posledních dnech natolik zaneprázdněn, že už ani neodpovídám na většinu soukromých zpráv, pokud to není něco opravdu důležitého.

Každopádně nad Vaderovu hlavu se nic dávat nemůže, to už je mimo rozhraní webu. Možná někde na titulní stránku, nebo tak, ale stejně jsou tyhle věci natolik nepřesné, že je to téměř nepoužitelné pro něco víc, než jen hrubý odhad kdo tu zhruba je s přesností možná tak přinejlepším na půl hodiny. A nevím, jak by si to poradilo se subdoménami, třeba takový TOPlist, který je dole (skrytý), dokáže kontrolovat jen dvě nejnavštěvovanější subdomény a tudíž je téměř nepoužitelný, protože těch lidí tu může být klidně i víc, než dvojnásobek / trojnásobek, ale naopak to má větší toleranci na neaktivitu uživatele, takže když se to vezme kolem a kolem, vlastně je to úplné hádání. Na jednodoménových webech to má alespoň charakter dlouhodobého počítadla, v tomhle ohledu to v rámci možností má nějakou informativní hodnotu. Ale aby to bylo opravdu přesné v reálném čase, muselo by to být řízeno nějakou AJAXovou aplikací a to by byla vzhledem k návštěvnosti webu příšerná zátěž na server, kdyby každý uživatel každých pár sekund posílal signál, že je online. Stačí se podívat na chat, který s momentální implementací dokáže shodit server na několik minut, když je tam moc lidí.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1