Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

OT-WT

Napsal: Engineer Of KDY
Dne: 26.12.2014 14:06
Kategorie: Neroztřízeno
Zpět na fórum

Ahoj lidi, omlouvám se za OT, ale chci se vás zeptat: hrajete někdo War Thunder?

Mohly bychom založit sqadru např. Star Wars cz. (Nebo si jen tak zahrát. ;) )

Ptáte se, proč na SW stránce píšu o WT? ...No přijde mi, že je tu ( na Star Wars.cz) skvělá komunita a myslím si, že se možná někdo zajímá i o něco mimo SW ;) a přijde mi škoda toho nevyužít.

P.S. Alespoň dodatečně přeji všem šťastné a veselé a hodně zdaru v novém roce.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Nihilus
21-22
28. Prosinec 2014 - 1:13
No... já hraju WT

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Engineer Of KDY
25-26
Engineer Of KDY [Superadmin]
28. Prosinec 2014 - 15:10
Ahoj lidi, dnes jsem založil squadru: Star Wars CZ.

Kdo bude mít zájem, může vstoupit. ;)

+1
+2
-1