Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Off-topic o mediích

Napsal: Wrait
Dne: 23.6.2015 17:39
Kategorie: Neroztřízeno
Zpět na fórum

Je tomu už 16 let, kdy se v kinech objevila Epizoda I: Skrytá hrozba a ukázala nám původ Anakina a Darth Vadera. Herec, který ztvárnil mladého Anakina, Jake Lloyd nebyl žádnou dětskou filmovou hvězdou a sám se vyjádřil, že se mu role ve Star Wars nelíbila.
Každopádně se díky ní proslavil, aniž by pokračoval v herecké kariéře.

O slávu však nestál, chtěl žít obyčejný život desetiletého kluka a pokračovat v něm dál. S herectvím prakticky skončil ve dvanácti letech z vlastního rozhodnutí, kvůli tlaku zvenčí a "šikaně" ve škole. Nyní studuje vysokou školu se zaměřením na film.

Důvod proč to píšu je ten, že udělal jednu jedinou chybu. Pokud byl někdo ušetřen bulvárních článků, Lloyd byl zadržen za rychlou jízdu pod vlivem návykových látek. Nic zvláštního, v Americe bere drogy kdekdo. Před tím se snažil ujet policii a nakonec skončil mezi stromy a lhal policii o své identitě. Dobrá, policejních honiček jsme viděli taky spoustu.

Pro příklad v roce 2012 bylo v Americe zadrženo 1,282,957 lidí za jízdu pod vlivem. ALE "Jake Lloyd je přeci ten herec co si zahrál ve Star Wars před 16 lety." Asi tohle se muselo prohnat někomu hlavou, protože během několika dní, jsem na články s tímto tématem narážel neustále.
Cituji: "Možná byl taky pod vlivem nějaké temné Síly – myšleno drog či alkoholu. Každopádně ukázal, že bere svou největší životní roli opravdu vážně a nechal v sobě promluvit Darth Vadera." Vážně?

Opravdu mě udivuje jak bezcitný člověk může být. Prožil si děs za mlada a nyní mu hází skoro dvě desetiletí starou noční můru do obličeje. O úletech celebrit slýcháme a čteme denně, ale on není celebrita a osobně si myslím, že nikdo si nezaslouží, aby na něj někdo vytahoval kostlivce ze skříně, zvlášť když je tak starý.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Wedge Antilles
21-22
23. Červen 2015 - 19:44
Naprosto souhlasím. Kdo někdy v životě neudělal nějakou blbost (tím teď nemyslím, že by jeho čin nebyl závažný, ale že nikdo není dokonalý :D). Bohužel, v dnešním světě stačí, aby se člověk jednou zviditelnil a z taková nějaká blbost je hned plná médií... A většinou zveličená.

Taky na to všude narážím... Taky jsem četl, čím si prošel a chápu, že to fakt musel mít těžké. A je opravdu nefér, co ty hyeny dokážou, ale tak to v tomhle světě bohužel chodí a nikdo s tím asi nic neudělá :/

P.S. Právě proto nikdy nechcu být ani chvilkově slavný :D :D

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Komár
26-27
26. Červen 2015 - 13:28
Bulvár ze zásady nečtu protože jde o soukromou věc ne o veřejnou a co pisálkové nesliší tak si domislí jedna role a hned je jedn z milionu který je zveličen

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
26. Červen 2015 - 17:44
Souhlasím s tím, co napsali Komár a Wedge, ale ještě bych nadhodil filozofickou debatu na téma, jestli z tohoto chování, v případě tohoto článku, vinit pisatele toho článku, kteří koneckonců dělají svou práci (bytˇ v tomto případě, a v mnoha dalších, je to dost za hranicí slušnosti a morálky). Nebo spíš morálně odsoudit toho, kdo jim tu informaci dodal. Koneckonců, kolik lidí si jeho jméno pamatuje, E1 je obecně považována za příšernost a on už nikde jinde nehrál. Takže je logické, že bez toho, že by se na tom někdo třetí chtěl přiživit, by se o to nikdo nestaral.

+1
+2
-1