Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Knihy SW NŘJ na prodej

Napsal: hvezdonos
Dne: 29.9.2014 11:10
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím, zbavuji se své knihovničky a nabízím na prodej celou sérii knih Nový řád Jedi. Jde o 19 knih, všechny jen jednou čtené, v případě zájmu pošlu fotografie jednotlivých knih. Celou sérii prodám na 3000 kč (přibližně polovina pořizovací ceny). Možnost i osobního převzetí buď v Českých Budějovicích nebo v Praze.

Kontaktní mail: [email protected]
Přidat komentář
Nikdo k tomuto obsahu nenapsal komentář.
Buďte první!