Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Star wars - hra na hrdiny

Napsal: Abdilon
Dne: 26.7.2015 10:27
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím rád bych se zeptal zda někdo na webu má tuto hru odkaz » je to hra na hrdiny . Pokud to někdo má chtěl bych vědět zda to stojí za ti peníze pře jenom 800 kč je dost předem díky za odpověd .
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blechy
26. Červenec 2015 - 14:14
hele, podle mě, jestli už nějakou takovou hru máš, např dračí doupě, kozlem a mečem nebo něco podobného, tak nemusíš ani kupovat tohle, stačí když na herní pravidla hry kterou máš napasuješ příběh star wars postavy, zbraně, ano trochu času to zabere a nemusíš utrácet 800 za něco co ani nevíš co přesně je...
vim že sem ti neodpověděl na otázku ale (jakožto dlouhodobý pán jeskyně) můžu říct, že nemusíš prakticky kromě kostek nic kupovat :D

+1
0
-1