Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Star wars - hra na hrdiny

Napsal: Abdilon
Dne: 26.7.2015 10:27
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím rád bych se zeptal zda někdo na webu má tuto hru odkaz » je to hra na hrdiny . Pokud to někdo má chtěl bych vědět zda to stojí za ti peníze pře jenom 800 kč je dost předem díky za odpověd .
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blechy
26. Červenec 2015 - 14:14
hele, podle mě, jestli už nějakou takovou hru máš, např dračí doupě, kozlem a mečem nebo něco podobného, tak nemusíš ani kupovat tohle, stačí když na herní pravidla hry kterou máš napasuješ příběh star wars postavy, zbraně, ano trochu času to zabere a nemusíš utrácet 800 za něco co ani nevíš co přesně je...
vim že sem ti neodpověděl na otázku ale (jakožto dlouhodobý pán jeskyně) můžu říct, že nemusíš prakticky kromě kostek nic kupovat :D

+1
0
-1