Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Koupím knihy

Napsal: Lord jurak
Dne: 6.9.2015 11:20
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím,

už delší dobu sháním spoustu knih SW, které pořád ne a ne sehnat, chci se proto zeptat, jestli někdo má a prodej, nebo by o nějakých aspoň věděl :)
Jde o tituly:

Darth Bane: Cesta zkázy (sehnáno)
Štěpný bod (sehnáno)
Yoda: Temné setkání (sehnáno)
Temný lord: Zrod Dartha Vadera
Stíny Impéria (sehnáno)
Akademie Jedi 1: Hledání Jedi
Akademie Jedi 2: Temný učedník
Akademie Jedi 3: Nositelé Síly
Ruka Thrawnova 1: Přízrak minulosti (sehnáno)
Ruka Thrawnova 2: Vize budoucnosti (sehnáno)
Pouť pozůstalého
Nový řád Jedi: Temný příliv I - Útok

Na spoustu z nich jsem narazil, ale sháním je spíš v rozumné cenové kategorii, ne za 2000 :)
Pokud někdo o něčem bude vědět, pište klidně sem i na e-mail: [email protected]
S pozdravem

Lord jurak
Přidat komentář
Obrázek uživatele Luke
7. Září 2015 - 13:07
Zkus tady, ale nevím co je to za Antikvariát nikdy jsem tam nenakupoval:-) odkaz »

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord jurak
24-25
12. Září 2015 - 16:48
Tohle jsem zkoušel, jako už určitě spousta lidí i přede mnou :D objednal jsem a nic..napsal jsem jim a nic..:/

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
12. Září 2015 - 22:14
Ty knížky už jsou bohužel nesehnatelné, a když se něco objeví tak jak píšeš v cenové relaci okolo 1500 za kus. Existují dvě alternativy, buď si to můžeš přečíst v angličtině do Česka to dodává např. Gigantstore nebo na uložtu jsou ke stažení v PDF.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord jurak
24-25
13. Září 2015 - 12:46
Nejsou nesehnatelné, jenom se shání obtížně. Třeba teď se mi už kdosi ozval s nabídkou na 2 knížky. Chápu, že to chce čas a trpělivost, ale myslím, že sehnat se dají všechny. A v tomto mně nejde ani tak o to si je přečíst, jako spíš, že jsem zapálený sběratel a mám potřebu mít vše :D Přečíst si je samozřejmě chci, ale vzhledem k tomu, že na to nespěchám tak si je raděj přečtu v knižní podobě a vzhledem k tomu, že už je jinak všecky mám v češtině, tak bych tak chtěl i ten zbytek.

+1
0
-1