Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Koupím knihy

Napsal: Lord jurak
Dne: 6.9.2015 11:20
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím,

už delší dobu sháním spoustu knih SW, které pořád ne a ne sehnat, chci se proto zeptat, jestli někdo má a prodej, nebo by o nějakých aspoň věděl :)
Jde o tituly:

Darth Bane: Cesta zkázy (sehnáno)
Štěpný bod (sehnáno)
Yoda: Temné setkání (sehnáno)
Temný lord: Zrod Dartha Vadera
Stíny Impéria (sehnáno)
Akademie Jedi 1: Hledání Jedi
Akademie Jedi 2: Temný učedník
Akademie Jedi 3: Nositelé Síly
Ruka Thrawnova 1: Přízrak minulosti (sehnáno)
Ruka Thrawnova 2: Vize budoucnosti (sehnáno)
Pouť pozůstalého
Nový řád Jedi: Temný příliv I - Útok

Na spoustu z nich jsem narazil, ale sháním je spíš v rozumné cenové kategorii, ne za 2000 :)
Pokud někdo o něčem bude vědět, pište klidně sem i na e-mail: [email protected]
S pozdravem

Lord jurak
Přidat komentář
Obrázek uživatele Luke
7. Září 2015 - 13:07
Zkus tady, ale nevím co je to za Antikvariát nikdy jsem tam nenakupoval:-) odkaz »

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord jurak
25-26
12. Září 2015 - 16:48
Tohle jsem zkoušel, jako už určitě spousta lidí i přede mnou :D objednal jsem a nic..napsal jsem jim a nic..:/

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
12. Září 2015 - 22:14
Ty knížky už jsou bohužel nesehnatelné, a když se něco objeví tak jak píšeš v cenové relaci okolo 1500 za kus. Existují dvě alternativy, buď si to můžeš přečíst v angličtině do Česka to dodává např. Gigantstore nebo na uložtu jsou ke stažení v PDF.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord jurak
25-26
13. Září 2015 - 12:46
Nejsou nesehnatelné, jenom se shání obtížně. Třeba teď se mi už kdosi ozval s nabídkou na 2 knížky. Chápu, že to chce čas a trpělivost, ale myslím, že sehnat se dají všechny. A v tomto mně nejde ani tak o to si je přečíst, jako spíš, že jsem zapálený sběratel a mám potřebu mít vše :D Přečíst si je samozřejmě chci, ale vzhledem k tomu, že na to nespěchám tak si je raděj přečtu v knižní podobě a vzhledem k tomu, že už je jinak všecky mám v češtině, tak bych tak chtěl i ten zbytek.

+1
0
-1