Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Xizor

Napsal: Komár
Dne: 23.9.2015 18:42
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Chtěl jsem se zeptat jestli se Xizor vyskytuje v nějakém komiksu pátral jsem ale bezúspěšně
Přidat komentář
Obrázek uživatele sTv
sTv
23. Září 2015 - 21:39
odkaz »

První odkaz, v 15 komiksech :)

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Viq
24-25
Viq [Redaktor]
23. Září 2015 - 22:04
Na Wookieepedii je většinou na konci článku o osobě (a dalších věcech) sekce, ve které jsou vyjmenované výskyty dané osoby v různých publikacích (= knihy, komiksy, hry, filmy, seriály). Pro Xizora to tedy najdeš zde: odkaz » .

Je tam ale trochu problém s tím, že odkazy musíš projít ručně, abys zjistil, co z toho jsou komiksy. Pokud ale vyškrtáš mentioned only, tedy publikace ve kterých se Xizor objevil buď jen ve zmínce či ve velmi minoritní roli, tak těch odkazů zbude jen několik.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
25-26
24. Září 2015 - 20:03
díky všem

+1
-1
-1