Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Xizor

Napsal: Komár
Dne: 23.9.2015 18:42
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Chtěl jsem se zeptat jestli se Xizor vyskytuje v nějakém komiksu pátral jsem ale bezúspěšně
Přidat komentář
Obrázek uživatele sTv
sTv
23. Září 2015 - 21:39
odkaz »

První odkaz, v 15 komiksech :)

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
23. Září 2015 - 22:04
Na Wookieepedii je většinou na konci článku o osobě (a dalších věcech) sekce, ve které jsou vyjmenované výskyty dané osoby v různých publikacích (= knihy, komiksy, hry, filmy, seriály). Pro Xizora to tedy najdeš zde: odkaz » .

Je tam ale trochu problém s tím, že odkazy musíš projít ručně, abys zjistil, co z toho jsou komiksy. Pokud ale vyškrtáš mentioned only, tedy publikace ve kterých se Xizor objevil buď jen ve zmínce či ve velmi minoritní roli, tak těch odkazů zbude jen několik.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
26-27
24. Září 2015 - 20:03
díky všem

+1
-1
-1