Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Star Wars repliky

Napsal: TK2412
Dne: 27.1.2016 22:11
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

V posledních měsících loňského roku jsem začal pracovat na projektu, jehož cílem bylo vytvořit repliku zbraně, která by se pocitově a vzhledově přibližovala světu Hvězdných válek. Rád bych se s vámi podělil o výsledek mého snažení a popřípadě, jsou-li mezi námi i jiní odvážlivci, shlédl také jejich výtvory.

Mimochodem, netuším, jak správně se sem dají vkládat obrázky, takže.. Zvolím formu odkazů a za případnou nefunkčnost se omlouvám.

Nejprve jsem si stanovil priority. Do své laserové pušky jsem nehodlal investovat velké peníze, naopak, spíše jsem se snažil zbavit přebytečného haraburdí a udělat si radost. Jako kostru jsem zvolil vysloužilou, značně pochroumanou, airsoftovou M16A2, která se mi válela v pokoji. Zajímavostí ze zákulisí Star Wars (ovšem nejen Star Wars) je, že filmaři při výrobě rekvizit použili, co měli zrovna po ruce. Mnoho pušek, jak pravděpodobně víte, bylo kombinací zbraní především z druhé světové války s "dobře vypadajícími částmi" jiných zbraní či věcí. Tato skutečnost mi dodávala odvahu.

V úvahu připadaly dvě předlohy, i když bylo hned ze začátku jasné, že můj výtvor nebude nikdy vypadat úplně identicky. To ani nebylo záměrem. Prvním vzorem byla A280, někdy známa jako endor blaster rifle, ve filmu viděna převážně v rukou přepadového komanda rebelů. Odkaz: odkaz » Tím druhým pak byla DLT20A, další zbraň především rebelů, tentokráte k vidění v bitvě na planetě Hoth. odkaz »

Z obou exemplářů jsem si pak vybral to, co se mi líbilo. No a zbytek už byla hlavně fantazie omezená obsahem krabic s haraburdím.

Následuje několik obrázku ze stavby (v ne moc dobré kvalitě, pouze pro představu):

odkaz »

odkaz »

odkaz »

A tady je výsledek:

odkaz »

odkaz »

odkaz »

odkaz »

odkaz »

A co vy? Máte doma taky něco zajímavého z vlastní i jiné tvorby?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Wrait
24-25
Wrait [Překladatel / dočasný redaktor]
28. Leden 2016 - 17:13
Vypadá dobře. Myslím, že vzhledem k materiálu jsi předlohu napodobil výborně.
Líbí se mi.

Mají ty nápisy nějaký význam? Nedokázal jsem je rozluštit. :D

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+3
-1
Obrázek uživatele TK2412
21-22
28. Leden 2016 - 18:18
Ahoj, v první řadě děkuji za kompliment. K těm nápisům- žádný hlubší význam nemají, plní pouze dekorační úlohu. Prostě jsem si vybral co se mi líbilo a co se dalo vyřezat jako šablony ;)

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
19-20
2. Únor 2016 - 19:49
Velmi pěkné. I já budu dělat něco podobného v rámci cosplay na výtvarce, ale budu dělat klasickou DC-15S. Se pak taky pochlubím :-D

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blechy
23. Únor 2016 - 18:31
fakt cool :D (vyrábím mandalorianskou zbroj a netušil sem jak udělat pistoli :D) až budu mít hotovou alespoň helmu, tak jí sem dám :D

+1
+1
-1