Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Star Wars repliky

Napsal: TK2412
Dne: 27.1.2016 22:11
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

V posledních měsících loňského roku jsem začal pracovat na projektu, jehož cílem bylo vytvořit repliku zbraně, která by se pocitově a vzhledově přibližovala světu Hvězdných válek. Rád bych se s vámi podělil o výsledek mého snažení a popřípadě, jsou-li mezi námi i jiní odvážlivci, shlédl také jejich výtvory.

Mimochodem, netuším, jak správně se sem dají vkládat obrázky, takže.. Zvolím formu odkazů a za případnou nefunkčnost se omlouvám.

Nejprve jsem si stanovil priority. Do své laserové pušky jsem nehodlal investovat velké peníze, naopak, spíše jsem se snažil zbavit přebytečného haraburdí a udělat si radost. Jako kostru jsem zvolil vysloužilou, značně pochroumanou, airsoftovou M16A2, která se mi válela v pokoji. Zajímavostí ze zákulisí Star Wars (ovšem nejen Star Wars) je, že filmaři při výrobě rekvizit použili, co měli zrovna po ruce. Mnoho pušek, jak pravděpodobně víte, bylo kombinací zbraní především z druhé světové války s "dobře vypadajícími částmi" jiných zbraní či věcí. Tato skutečnost mi dodávala odvahu.

V úvahu připadaly dvě předlohy, i když bylo hned ze začátku jasné, že můj výtvor nebude nikdy vypadat úplně identicky. To ani nebylo záměrem. Prvním vzorem byla A280, někdy známa jako endor blaster rifle, ve filmu viděna převážně v rukou přepadového komanda rebelů. Odkaz: odkaz » Tím druhým pak byla DLT20A, další zbraň především rebelů, tentokráte k vidění v bitvě na planetě Hoth. odkaz »

Z obou exemplářů jsem si pak vybral to, co se mi líbilo. No a zbytek už byla hlavně fantazie omezená obsahem krabic s haraburdím.

Následuje několik obrázku ze stavby (v ne moc dobré kvalitě, pouze pro představu):

odkaz »

odkaz »

odkaz »

A tady je výsledek:

odkaz »

odkaz »

odkaz »

odkaz »

odkaz »

A co vy? Máte doma taky něco zajímavého z vlastní i jiné tvorby?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Wrait
24-25
Wrait [Překladatel]
28. Leden 2016 - 17:13
Vypadá dobře. Myslím, že vzhledem k materiálu jsi předlohu napodobil výborně.
Líbí se mi.

Mají ty nápisy nějaký význam? Nedokázal jsem je rozluštit. :D

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+3
-1
Obrázek uživatele TK2412
21-22
28. Leden 2016 - 18:18
Ahoj, v první řadě děkuji za kompliment. K těm nápisům- žádný hlubší význam nemají, plní pouze dekorační úlohu. Prostě jsem si vybral co se mi líbilo a co se dalo vyřezat jako šablony ;)

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
19-20
2. Únor 2016 - 19:49
Velmi pěkné. I já budu dělat něco podobného v rámci cosplay na výtvarce, ale budu dělat klasickou DC-15S. Se pak taky pochlubím :-D

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blechy
23. Únor 2016 - 18:31
fakt cool :D (vyrábím mandalorianskou zbroj a netušil sem jak udělat pistoli :D) až budu mít hotovou alespoň helmu, tak jí sem dám :D

+1
+1
-1