Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »
Star Wars: Han Solo - Imperial Cadet
Byl oznámen nový komiks, který se zaměří na Hana Sola v době, kdy sloužil v imperiální armádě. více »

Platím zlatem! SW kostým na zapůjčení?

Napsal: Exarkun
Dne: 29.3.2016 19:26
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím vás všechny.
Obracím se kohokoliv ze zdejší komunity s velkou prosbou. Za necelý měsíc mě čeká poslední zvonění a v rámci toho bych rád vzdal hold svému nejoblíbelíbenější universu tím, že se převléknu za jednu z tamních postav. Proto, kdyby měl kdokoliv z vás, odkudkoliv
jakýkoliv kvalitní SW kostým, jsem připraven mu za jeho zapůjčení na jediný den slušně zaplatit a složit zálohu 2 500 Kč jako pojistku, že na kostým budu obvzlášť opatrný. Prosím pište.

Pomozte mi starwars.cz komunito... jste má jediná naděje.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blechy
01.04.2016 - 15:39
čau kámo :D sem ve stejný situaci jako ty :D ale rozhodnul sem se s tim poprat trochu jinak než ty :D já si na poslední zvonění dělám kostým mandaloriana. Nevim sice jak to ztihnu :D ale myslim že to ztihnu. Vyrábim to úplně jednoduše, našel sem si template na helmu z papíru (odkaz » ta helma je bych řek nejtěžší část... tak udělal jsem ji z krabice, nastříkal autolakem ááá koupil si zatmavovací folii na sklo u auta, a dal ji na hledí...
ke zbytku kostýmu potřebuješ pak (podle mě) už jenom rolák nějakou láskovou jednoduchou vestu á černý tepláky. k teplákům přiděláš suchej zip stejně jako k vestě a uděláš si podle toho jak vypadají mandaloriané výzbroj (z krabice) taky nastříkáš autolakem (můžeš pomalovat temperamy) a budeš mít kostým, tady posílám jak vypadá moje helma (nejdřív sem ji nastříkal na stříbrno a pak na černo a ostatní barvy kružítkem jsem pak udělal rýhy odkaz » (a ano je to záchodové selfie :D :D )

+1
0
-1