Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »

Platím zlatem! SW kostým na zapůjčení?

Napsal: Exarkun
Dne: 29.3.2016 19:26
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím vás všechny.
Obracím se kohokoliv ze zdejší komunity s velkou prosbou. Za necelý měsíc mě čeká poslední zvonění a v rámci toho bych rád vzdal hold svému nejoblíbelíbenější universu tím, že se převléknu za jednu z tamních postav. Proto, kdyby měl kdokoliv z vás, odkudkoliv
jakýkoliv kvalitní SW kostým, jsem připraven mu za jeho zapůjčení na jediný den slušně zaplatit a složit zálohu 2 500 Kč jako pojistku, že na kostým budu obvzlášť opatrný. Prosím pište.

Pomozte mi starwars.cz komunito... jste má jediná naděje.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blechy
1. Duben 2016 - 15:39
čau kámo :D sem ve stejný situaci jako ty :D ale rozhodnul sem se s tim poprat trochu jinak než ty :D já si na poslední zvonění dělám kostým mandaloriana. Nevim sice jak to ztihnu :D ale myslim že to ztihnu. Vyrábim to úplně jednoduše, našel sem si template na helmu z papíru (odkaz » ta helma je bych řek nejtěžší část... tak udělal jsem ji z krabice, nastříkal autolakem ááá koupil si zatmavovací folii na sklo u auta, a dal ji na hledí...
ke zbytku kostýmu potřebuješ pak (podle mě) už jenom rolák nějakou láskovou jednoduchou vestu á černý tepláky. k teplákům přiděláš suchej zip stejně jako k vestě a uděláš si podle toho jak vypadají mandaloriané výzbroj (z krabice) taky nastříkáš autolakem (můžeš pomalovat temperamy) a budeš mít kostým, tady posílám jak vypadá moje helma (nejdřív sem ji nastříkal na stříbrno a pak na černo a ostatní barvy kružítkem jsem pak udělal rýhy odkaz » (a ano je to záchodové selfie :D :D )

+1
0
-1