Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Platím zlatem! SW kostým na zapůjčení?

Napsal: Exarkun
Dne: 29.3.2016 19:26
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím vás všechny.
Obracím se kohokoliv ze zdejší komunity s velkou prosbou. Za necelý měsíc mě čeká poslední zvonění a v rámci toho bych rád vzdal hold svému nejoblíbelíbenější universu tím, že se převléknu za jednu z tamních postav. Proto, kdyby měl kdokoliv z vás, odkudkoliv
jakýkoliv kvalitní SW kostým, jsem připraven mu za jeho zapůjčení na jediný den slušně zaplatit a složit zálohu 2 500 Kč jako pojistku, že na kostým budu obvzlášť opatrný. Prosím pište.

Pomozte mi starwars.cz komunito... jste má jediná naděje.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blechy
1. Duben 2016 - 15:39
čau kámo :D sem ve stejný situaci jako ty :D ale rozhodnul sem se s tim poprat trochu jinak než ty :D já si na poslední zvonění dělám kostým mandaloriana. Nevim sice jak to ztihnu :D ale myslim že to ztihnu. Vyrábim to úplně jednoduše, našel sem si template na helmu z papíru (odkaz » ta helma je bych řek nejtěžší část... tak udělal jsem ji z krabice, nastříkal autolakem ááá koupil si zatmavovací folii na sklo u auta, a dal ji na hledí...
ke zbytku kostýmu potřebuješ pak (podle mě) už jenom rolák nějakou láskovou jednoduchou vestu á černý tepláky. k teplákům přiděláš suchej zip stejně jako k vestě a uděláš si podle toho jak vypadají mandaloriané výzbroj (z krabice) taky nastříkáš autolakem (můžeš pomalovat temperamy) a budeš mít kostým, tady posílám jak vypadá moje helma (nejdřív sem ji nastříkal na stříbrno a pak na černo a ostatní barvy kružítkem jsem pak udělal rýhy odkaz » (a ano je to záchodové selfie :D :D )

+1
0
-1