Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Odkazy apod.

Napsal: anaqine
Dne: 3.4.2014 15:06
Kategorie: Připomínky k webu (2012 - 2015)
Zpět na fórum

Zdravím. V prvé řadě chci poděkovat adminům a pogratulovat jim. Odvedli jste a odvádíte skvělou práci. Velice rád sem chodím.

Teď ale k věci. Chci se zeptat, jestli by bylo možné poupravit web tak, aby když člověk klikne na odkaz apod., vyskočilo by mu to do nového okna (karty). Jde o to, že když se změny webů provádějí v jednom okně (kartě), je pak otravné proklikávat se zpět sem na původní stránku a pokračovat dál a nehledat to tu třeba znova atd., jestli mi rozumíte. Takhle bychom klikli na odkaz, přičemž tenhle web by nám zůstal nedotčený a zároveň bychom na onom druhém webu mohli bloudit, jak bychom chtěli, přičemž bychom se vyhnuli tomu otravnému proklikávání zpátky sem. :)

Pokud by s tím ovšem byla moc velká drbačka, je to jedno. Nechci vám přidávat práci :)
Předem díky za odpověď! Ještě jednou: JEN TAK DÁL!!!
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
3. Duben 2014 - 15:53
No, jenže tak by to zas nemuselo vyhovovat jiným. Proto doporučuju klikat na odkaz pravým tlačítkem myši a dávat „Otevřít odkaz v novém panelu.” Zabere to jen o jedno kliknutí navíc...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
3. Duben 2014 - 16:18
Případně ťuknout na odkaz prostředním tlačítkem myši či kliknout normálně levým tlačítkem + stisknout Ctrl. Výsledek by měl být stejný.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
3. Duben 2014 - 16:21
JOP... dík oběma

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
0
-1