Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Chyba na fóru

Napsal: Darth Daron
Dne: 19.3.2015 9:47
Kategorie: Připomínky k webu (2012 - 2015)
Zpět na fórum

Ahoj. Jsem jediný, komu se ukazuej tahle chyba?

odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Daron
29-30
19. Březen 2015 - 11:44
další chyba ve zprávách:
odkaz »

Administrátor Czech Star Wars Wiki

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
20-21
Pětka [Redaktor]
20. Březen 2015 - 8:19
Tahle se ukazuje i mně, o té druhé nevím.
Nepříjde mi však závadná, zprávy normálně přicházejí a odcházejí.

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
39-40
Milda [Správce]
20. Březen 2015 - 12:11
Je to chyba někde v MYSQL, ale neměla by být nijak závažná, že by ohrožovala chod a funkce webu. Něco s tím ale uděláme.. ;-)

+1
0
-1