Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Lego Star Wars III Clone Wars

Napsal: Aelsorm
Dne: 2.3.2013 21:52
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

nevíte kde se tato hra dá stáhnout?
Co jsem koukal nikde jsem ji nenašel...
Kdyby jste někdo věděl, napište,

Díky
Přidat komentář
Obrázek uživatele kalimann
33-34
2. Březen 2013 - 22:08
Asi jedině z torrentu...odkaz »

Ať Vás provází síla

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Karpagon
3. Březen 2013 - 14:06
A jak aktivovat, kde sehnat kód? :)

Meditovat o tom, já budu.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Březen 2013 - 14:29
Tohle není warez fórum, nelegální věci tu prosím neřešte (samotný odkaz nelegální není). Pokud si hru nechceš koupit, což je to jediné, co ti mohu oficiálně doporučit, pak prostě do googlu napiš něco jako "lego star wars 3 crack" nebo tak, ale neručím za následky a jak říkám, o legálnosti by se dalo spekulovat.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele PZ-951
31-32
3. Březen 2013 - 14:53
Stáhni si µTorrent třeba z stahuj.cz nainstaluj najeď na: odkaz » klikni na get this torrent otevři v µTorrent a začne se ti to stahovat.
EDIT: Crack i Keygen je většinou připojen v souboru .iso ktérý otevřeš přes vyrtuální mechaniku jako je Deamon Tools (složka SKIDROW) Jinak neschvaluju porušování autorských práv a hry se Star Wars tematikou jsou jedny z mála co si kupuju :D

+1
+1
-1