Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars Conquest

Napsal: gorilag
Dne: 8.7.2013 22:01
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Neviem či niekto počul o mode star wars: conquest ide o veľmi vydarený fanušikovský mod do hry Mount&Blade odkaz » prikladam link na stranku modu. Ide iba zatial o nedokončenu verziu ale stale sa pracuje a musím povedať že chlapi si mákli vyzera to naozaj skvele :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
9. Červenec 2013 - 10:19
To vypadá moc pěkně na to, kolik změn oproti původnímu Mount&Blade museli udělat.

Osobně se mi ale mnohem víc líbí mód na strategii Star Wars: Empire At War, odkaz » , který je opravdu úctyhodný :-) (sice jsem ho ještě nezkoušel, ale mám to v plánu)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
9. Červenec 2013 - 10:27
ten mod je boží pro fanoušky TCW

+1
+1
-1
Obrázek uživatele gorilag
9. Červenec 2013 - 10:41
to určite ale ide aj o to čo hladaš. A ja osobne ocenujem ešte viac to že tato hra nemá so Star Wars nič spoločne takže chlapici museli urobiť dosť velký kus prace

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 11:29
To si stáhni co nejdříve, já to měl, a vesmírné bitvy, paráda. A separatisti tam maj tu obří vesmírnou stanici. Stojí 8 000 kreditů :D

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 19:45
Star wars Conquest je dobrá hra, ale více mě z her Star Wars baví nejvíc Star Wars: The Old Republic a Star Wars: Battlefront II.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
9. Červenec 2013 - 19:48
Star Wars Conquest není hra, jedná se pouze o mod do hry Mount&Blade.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 19:54
Jé, pan hnidopich promluvil .... :p

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
9. Červenec 2013 - 19:59
Ne, nepromluvil.. já to napsal.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 20:03
Budu se tebou inspirovat: "Panebože!"

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
9. Červenec 2013 - 20:16
Nebudu se tady dohadovat s nějakým joudou. Jen jsem tě opravil, že nejde o plnohodnotnou hru, ale o mod a ty tady z toho děláš zase aféru.

Jen pozor, ať zase neplačeš kvůli tomu, že jsi někde dostal nějaký dislike. ;)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 20:28
Zklapni Dogmo! A to, že mi dáváš pořád dislike je dost trapný...
EDIT: A navíc tu hádku jsi mimochodem začal ty...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
9. Červenec 2013 - 20:28
Vykašli se na to. Když mu to dělá dobře tak ať.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
9. Červenec 2013 - 20:30
Jsem nevěděl, že můžu dát až 15 disliků sám za sebe, ale dobře... a už sem nepiš, nepotřebuju tady řešit tvoje problémy a zbytečně spamovat, to je tvým zvykem, ne mojím.

A jinak tím "Zklapni Dogmo!" jsi mě úplně "vydrtil" ... A jen tak mimochodem, víš vůbec co slovo dogma znamená?

Zamysli se trochu a už se vzpamatuj.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
10. Červenec 2013 - 8:13
Dogma (pl. dogmata; řec. δόγμα dogma názor, učení; δοκεῖν dokein ukazovat se správným) je výslovné tvrzení čili teze, o němž se v dané oblasti nebo v určitém společenství nepochybuje. V křesťanství se tak označují články víry, které církev uznává jako zjevenou pravdu.

V širším smyslu znamená dogma jakékoli tvrzení, o němž nelze pochybovat (např. v právu). Protože zákazu diskutovat, pochybovat a zejména kritizovat důležité ideje nebo rozhodnutí zneužívají různé politické, společenské nebo i církevní a vědecké autority, má slovo dogma často pejorativní význam.

Podobně i odvozená slova dogmatismus a dogmatický znamenají v běžné řeči často strnulý, konzervativní, autoritativní nebo dokonce – pokud se obává diskuse – pokrytecký.

Jinak už po druhé :p odkaz » se laskavě podívej na ty díly o Umbaře a pochopíš tu hlášku :p
EDIT: P.S: Nedávej mi počád disliky. Je to zbytečné a už hodně trapné, ale je to tv§j způsob života dávat pořád dislike, ne kůj.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
10. Červenec 2013 - 10:20
Ty disliky nejsou ode mě ... -.- a přestaň mě pořád z toho obviňovat, prosím.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
10. Červenec 2013 - 10:28
A už pochop, že nejsem schopen ke tvému komentáři dát 15 disliků najednou, tak, jako to bylo v diskuzi o Kantýně.
EDIT: A přestaň mě pořád obviňovat .. já na to opravdu nejsem zvědavý, aby si tady někdo jako ty na mě vyskakoval. Nechme toho a uvědom si, že je tady X dalších uživatelů, kteří mají možnost nesouhlasit s tvým názorem (já osobně jsem ti dal právě 1 dislike v té Kantýně, když tě to furt tak žere).

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
9. Červenec 2013 - 20:31
Co to trochu zklidnit? Je unavující číst tyto nesmyslné diskuze a řešení "plusů" a "mínusů" u komentářů.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+7
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
9. Červenec 2013 - 20:26
Já už ten mód mám jakou dobu a podle mě je to jeden z nejlíp udlaných módů. Vypadá jak plnohodnotná hra a přitom to je jen mód.

Nejvíc se mi líbí mapa, vzhled jednotlivých planet na ulicích a možnosti, co tam jsou (vyvolat v kantýně rvačku,bezdůvodně někoho praštit na ulicích a jdou po tobě všichni atd.), prostě to, co v normálním native nezažijete. Jenom mě trochu mrzí, že to je anglicky, ale to pro mě není zas až takový problém. Okamžitě jsem narukoval k imperiální armádě :)

Ad Unum Omnes

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
10. Červenec 2013 - 11:12
Tak to už tě mrzet nemusí :-) Právě stahuju ten mód a na zdejším fóru jsem narazil na téma o lokalizacích, a zjevně někdo překlad do Češtiny dobrovolně udělal, odkaz »

+1
+1
-1
Obrázek uživatele gorilag
10. Červenec 2013 - 13:53
a kde tam prosím možem stiahnuť ten preklad ? lebo som tam nevidel žiadne okienko že dawnloud.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
10. Červenec 2013 - 13:58
Stačí kliknout na tu ikonku v pravo u každého souboru a dát "download for use" ;-)

+1
-1
-1