Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SWTOR - Skill Tree

Napsal: wobufet
Dne: 29.1.2014 21:10
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Ahoj, mám dotaz na SWTOR. Když si chci restartovat Skill tree, potřebuji k tomu nějaký level nebo nějaký předmět ? Děkuji za odpověď.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
29. Leden 2014 - 22:54
Co si ještě pamatuju, tak jde na Republic/Imperial Fleet. Myslím, že v některým z dolních rohů by měl být vendor, který ti to umožní. Přesněji si to už nevybavím, je to taky už nějaká doba, co jsem hrál :D.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
30. Leden 2014 - 6:27
Jo já vim kde je, ale když na něj kliknu tak si povídáme a pak se tam objeví taková tabulka. Když dám Pay, tak se nic nestane.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
30. Leden 2014 - 10:05
Musíš být přinejmenším Prefered Player nebo předplatitel. Pokud hraješ zdarma tak to nejde (jako spousta dalších věcí).
EDIT: Jo počkej, tak prý se to dá odemknout buď za Cartel Coiny, nebo i nějak za kredity:

There is a skill tree reset option in your legacy tab. It's under character perks and called "field respec". You can unlock it with cartel coins or credits.

If that's not to your liking, there's an NPC (called a skill mentor, I believe) on each respective fleet that allows you to reset your skill trees when you talk to them. I don't recall exactly where on the station they are, but they are still there. The cost for the reset is free for subscribers and varies in cost for f2p and preferred depending on how often they do it per week.

Takže u toho vendora by to mělo jít asi pro všechny. Jen předplatitelé to mají zdarma.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
30. Leden 2014 - 16:25
Díky, ale už jsem to vyřešil. Stačilo počkat 24h od zadaní nového skillu, ale děkuji za snahu mi pomoct.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
30. Leden 2014 - 21:42
Já si ho taky resetoval. Ale ne za peníze. Zadarmo. Nevim, chtěl bych se podívat, ale máme něco s PC :/

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1