Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SWTOR Cartel Coins karta

Napsal: wobufet
Dne: 2.2.2014 20:40
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Znovu ahoj. Chci se zeptat když si koupím CC např tady --- odkaz » ------, Kam se to zadává? Funguje to? Jaké výhody mi to přinese? A bude to fungovat,ikdyž mám hru normálně staženou, a neplacenou? Děkuji za každou odpověď.
Přidat komentář
Obrázek uživatele wobufet
3. Únor 2014 - 20:36
Tak jsem to asi našel -- odkaz » (asi druhý odstavec) -- Ale radši bych se chtěl zeptat někoho zkušenějšího, kdo to už takhle dělal. Funguje to ? Prosím pište, díky.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Únor 2014 - 20:37
Tákže. Co dostaneš? Dostaeš počet Cartel Coinsů, které jsou uvedeny. Pak nějakého společníka. Typuju, že malého tautauna, který vypadá jako malá slepice :D
A pak velice důležitou věc, Preferrend status. Což znamená, že budeš mít více výhod, než normální hráč F2P.
Výhody máš uvedeny viz. odkaz » ;)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele wobufet
3. Únor 2014 - 21:47
Jo, díky. A ty už jsi to takhle kupoval ? Je to bezpečný ? A ten status mi vydrží jak dlouho ? Díky.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Únor 2014 - 22:19
Status je napořád. Bezpečné by to být mělo, ale nakupoval jsem zatím jen za CC co jsem dostal jako předplatitel když jsem hrával pravidelně, takže až takové zkušenosti s tím nemám.

Pokud si chceš být úplně jistý a máš účet, můžeš CC nakupovat přímo z oficiálních stránek. Ale tohle by mělo být taky OK, jen pak zadáš klíč z krabice do svého účtu. Tedy za předpokladu, že to funguje stejně jako aktivace hry, což by podle mě mělo.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele wobufet
4. Únor 2014 - 6:26
Dobře, díky.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
7. Únor 2014 - 17:56
A ještě něco, kdybych si objednal ty cartely např. pomocí kreditní karty, dostanu taky ten Status s výhodama ? Díky.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
8. Únor 2014 - 13:00
Jestli máš namysli z oficiálních stránek, tak status dostaneš určitě, ale nevím jak je to třeba s tím společníkem, o kterém psal Mistr Jouda. Nedivil bych se, kdyby ten byl součástí pouze onoho "fyzického" balíčku.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele wobufet
8. Únor 2014 - 14:29
Jo tak díky moc. Ten Taun-Taun by mi ani nevadilo, kdybych ho neměl, díky.

+1
0
-1
Obrázek uživatele wobufet
13. Únor 2014 - 8:24
A můžu si koupit ''fyzický'' balíček i několikrát nabo je jenom na jedno použití ? Díky.

+1
0
-1
Obrázek uživatele wobufet
15. Únor 2014 - 19:56
Neví někdo, pls ?

+1
0
-1