Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darčeky pre spoločníkov SWTOR

Napsal: Lord ze Sith
Dne: 22.2.2014 12:24
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Na internete som našiel zmienku o tom, že spoločníkom (companion) v hre SWTOR sa dajú dať darčeky aby nestratili vernosť a mali vás radi ale ja neviem ako im tie darčeky mám dať a prípadne kde ich získam, v misii alebo sa dajú niekde kúpiť?? Boli by ste takí dobrí a ak to viete tak mi to napísali? Ďakujem mnohokrát a nech je Sila s vami :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele commander-cody
28-29
22. Únor 2014 - 13:14
buď musíš mít crew skill: investigation (získáš u flotily) a potom posíláš companiony pro dárky, nebo se nízkoúrovňové dárky dají i koupit (znovu u flotily). Companionům je dáš tak, že na dárek v inventáři klepneš pravým tlačítkem myši (aspoň myslím)

"Snad jsem vás někdy zklamal generále?" - Velitel Cody před bitvou o Utapau

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
22. Únor 2014 - 13:27
A ten crew skill získam aj ked hru nemám zaplatenú a hrám zadarmo? A u akej flotily myslíš? (Imperial fleet?? či iná) Ale vážne Ďakujem ti.:)

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1
Obrázek uživatele commander-cody
28-29
22. Únor 2014 - 16:52
já hraju za republiku, ale určitě je to i u imperiální flotily, v sekci se skill trainery. Je jich tam víc, každý učí něco jiného. Taky si neplatím, takže to jde, akorát můžeš mít jenom jeden crew skill najednou.

"Snad jsem vás někdy zklamal generále?" - Velitel Cody před bitvou o Utapau

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
22. Únor 2014 - 17:37
Ano už som to našiel. Ja hrám za Impérium a je to naozaj v Imperial fleet. Vdaka za tvoj čas. Nech ťa Sila sprevádza. Ďakujem :)

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1
Obrázek uživatele commander-cody
28-29
22. Únor 2014 - 18:16
není zač, hodně štěstí ve hraní :)

"Snad jsem vás někdy zklamal generále?" - Velitel Cody před bitvou o Utapau

+1
+1
-1