Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SWTOR - Rise of the Hutt Cartel

Napsal: wobufet
Dne: 9.3.2014 15:14
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Ahoj, mám dotaz ohledně '' Rise of the Hutt Cartel ''. Když si to koupím na originálních stránkách, tak zaplatím a je to hotové? Nebo ještě musím něco udělat? Překladač mi přeložil nějaké blbosti, tak nevím. Jo a je to bezpečné?, já jsem to pochopil, že ti tu částku ''odčerpají'' sami z účtu. Díky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Dom333
31-32
9. Březen 2014 - 15:57
čau, jak ho chceš koupit? samotnej rise of the hutt cartel nebo si na měsíc/déle předplatíš? doporučuji aby sis předplatil je to výhodnější ;), předplatitelé ho dostanou vždycky, a navíc předplatný na měsíc je levnější než samotnej dodatek, jinak se přihlásíš na svůj účet, koupíš to, zaplatíš předpokládám kartou a je to ok, pokud navíc nakupuješ rovnou na swtor.com určitě neměj starosti s bezpečností

"I have a bad feeling about this"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
9. Březen 2014 - 17:02
No já bych radši samotný Rise of the Hutt cartel, protože se mi to nechce po měsících platit dál a kdybych přestal platit, tak nevim co by se stalo, tak radši si to koupím samostatný. Díky za odpověď.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dom333
31-32
10. Březen 2014 - 8:40
to se vůbec neboj, akorát by ti skončilo předplatný, rise of the hutt cartel ti zůstane, se samotným prodlužováním záleží jak by sis předplatil, je to ale na tobě :)

"I have a bad feeling about this"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
10. Březen 2014 - 15:34
Dobře, tak díky.

+1
0
-1
Obrázek uživatele wobufet
10. Březen 2014 - 15:40
Počkej, to Rise of the Hutt cartel dostanu, ikdyž si koupím fyzický balíček v kamenném obchodě? Jelikož mi příjde divný platit kartou, kde ti ty peníze sami odčerpají z účtu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dom333
31-32
10. Březen 2014 - 16:59
rise of the hutt cartel dostaneš určitě taky, předplatné jako předplatné

"I have a bad feeling about this"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
10. Březen 2014 - 17:08
Tak díky, moc si mi pomohl.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dom333
31-32
10. Březen 2014 - 17:11
v pohodě není zač ;)

"I have a bad feeling about this"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
10. Březen 2014 - 6:58
A co znamená tohle: Please Note: To activate your access, you will need to log out and log back in to the game after you complete the purchase process.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dom333
31-32
10. Březen 2014 - 8:42
to je jen upozornění, aby ti všechno fungovalo tak jak má máš se jen odhlásit a znovu přihlásit ;)

"I have a bad feeling about this"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
12. Březen 2014 - 7:20
Ahoj, promiň, že zase otravuji, ale kam přesně ten Security key napsat? Jen abych něco nepokazil, tak se chci radši zeptat.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dom333
31-32
12. Březen 2014 - 7:49
normálně se přihlaš na swtor.com, vpravo nahoře uvidíš svoje přihlašovací jméno se šipkou, klikni na něj, rozevře se ti malá tabulka, v ní klikni na my account, načte ti nová stránka, kde máš údaje o svém účtu, vlevo je menu (my account, cartel coins... atd.) klepni na volbu code redemption, znovu ti načte nová stránka, zhruba uprostřed bude jakoby tlačítko (zvýrazněný zlatě, žlutě, oranžově to je fuk prostě v barvách swtorka :D) Enter a code, klepni na něj načte ti nová stránka, kde už bude políčko pro vyplnění kódu, odškrtni že souhlasíš s obchodníma podmínkama a dej continue, dál se takhle bez kódu už nedostanu ale neměl bys narazit na žádnej problém, mělo by to být vše, to že jsi předplatitel budeš mít napsaný taky v údajích o účtě, je možný že se budeš muset odhlásit a znovu přihlásit, já teda nemusel, ale aby tě to zbytečně nevyděsilo

"I have a bad feeling about this"

+1
+1
-1
Obrázek uživatele wobufet
12. Březen 2014 - 14:55
Moc děkuji.

+1
0
-1