Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Dotaz o TOR

Napsal: tomas5542
Dne: 12.5.2014 21:50
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Zdravim nedavno sem začal hrat SW TOR hraju za Sith Inquisitor ( teraz už Sith Assassin) lvl. 21 na serveru Tomb of Freedon Nadd a chtel bych vas požadat o radu kde se nejlip expi doted sem expil jenom diki questum a nejakym nepritelum, ale pokud je lepši spusob byl by sem rad kdyby ste poradili DIKI

PS. hraju Free-for-all
Přidat komentář
Nikdo k tomuto obsahu nenapsal komentář.
Buďte první!