Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SWTOR - subscription

Napsal: Adamus
Dne: 25.3.2015 22:16
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Zdravím, mám takový dotaz.

Je možné u subscription hodit suba jen na měsíc a potom nějak vypnout to automatické strhávání peněz z účtu, nebo musím nutně pro jednorázový sub bez pravidelného strhávání zaplatit 2 měsíce? Hledal jsem to různě na netu, ale většinou to byly informace z přelomu 2012/13, tedy z doby, kdy ta hra začínala a od té doby je to prý zas trošku jinak.

Jde o to, že bych si zase rád zahrál, ale vzhledem k tomu, že mi škola nedovoluje nějak moc aktivní a dlouhodobé hraní, tak by mi stačil akorát ten měsíc, abych si dodělal nový datadisk, sejmul Revana (Ach jooo.. :/ :D) a trochu pohnul s nějakou další postavou.. :)

Děkuji za případné odpovědi.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Needle
30-31
26. Březen 2015 - 16:13
Normálně si dej měsíční subscription, počkej až se Ti strhnou peníze z účtu a pak sub zruš. Pokud tam v den dalšího vyúčtování nebudeš mít sub aktivní, tak se Ti další částka neodečte.
BTW, teď jsem zjistil, že je časová nabídka na 7 dní zdarma, pokud jsi už sub měl. Aktivuj do 29.3 a máš týden navíc. :)

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
26-27
26. Březen 2015 - 18:31
Jo, já vím, že je tam momentálně ta akce do 29.3. :)

Tak teda díky za odpověď! ;)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1