Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Bane-Kniha alebo Book

Napsal: Lord ze Sith
Dne: 28.2.2013 22:58
Kategorie: Stará republika - The Old Republic
Zpět na fórum

Počul som, že egmont sa nechystá vydať dalšie časti knihy darth Bane. Ak má niekto nejaké informácie o tom kedy asi by mali v pláne ich vydať tak nech napíše. Asi nie som jediný kto si tú knihu obľúbil. Vopred Ďakujem za vaše príspevky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele MaxViper
40-41
2. Březen 2013 - 23:49
Už jsem to tu jednou psal. Egmont neplánuje vydat 2. a 3. díl, protože 1. jim vydělal málo kreditů. Ovšem jeden šikula na konkurenčním webu tyto 2 díly kvalitně přeložil a umístil na web ke stažení. Jelikož učení temné strany se musí šířit, pošlu ti na PM odkaz.

+1
+1
-1