Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Darth Bane-Kniha alebo Book

Napsal: Lord ze Sith
Dne: 28.2.2013 22:58
Kategorie: Stará republika - The Old Republic
Zpět na fórum

Počul som, že egmont sa nechystá vydať dalšie časti knihy darth Bane. Ak má niekto nejaké informácie o tom kedy asi by mali v pláne ich vydať tak nech napíše. Asi nie som jediný kto si tú knihu obľúbil. Vopred Ďakujem za vaše príspevky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele MaxViper
36-37
2. Březen 2013 - 23:49
Už jsem to tu jednou psal. Egmont neplánuje vydat 2. a 3. díl, protože 1. jim vydělal málo kreditů. Ovšem jeden šikula na konkurenčním webu tyto 2 díly kvalitně přeložil a umístil na web ke stažení. Jelikož učení temné strany se musí šířit, pošlu ti na PM odkaz.

+1
+1
-1